Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes szépségű nőtársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes szépségű nőtársaim! Tapasztaltátok már, milyen naivak a férfiak néha?

Figyelt kérdés

Bez@rás néha komolyan mondom, hogy egyesek mit hisznek természetes szépségnek.

Pl. egy lány aki penge vékonyra szedi a szemöldökét, azt hitte róla a barátom, hogy természetesen olyan, mert "mindig ilyen volt neki".

A lángvörös hajat természetes hajszínnek hiszi egyik-másik hapsi, meg a szőke hajakat is.

A szilikon mellet, ha nem óriási, nem nagyon ismerik fel.

Aztán gyakori eset hogy ott van egy agyon vakolt nő, akin "nincs smink".

Gyanítom hogy egyesek a szolid műkörmöt, műszempillát, és szolis bőrt is természetes szépségnek veszik.


2016. szept. 11. 11:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem természetes szőke hajam van. Szedem a szemöldököm, sőt durva de még natúr sminket is készítek mindig, ha megyek valahova. Akkor én mánem is vagyok természetes "szépség"?

Szerintem te rosszul értelmezed ezt a fogalmat. Az aránytalan szilikonmell, a kacsaszáj, és a műanyag hajkorona, óriási műköröm, öt centis pillák, szemöldök tetkó, stb, az az ami szerintem nem természetes.

2016. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szornyu, hogy a szepsegideal mar nem "emberszabasu". Nekem nincs bajom azzal, ha sminkkel, plasztikai mutettel vagy barmivel lesz szebb valaki, csak azzal, ha emiatt elter az emberi vonasoktol, emberi alaktol. Jo persze a szines koronlakk sem emberi, mert senki sem szuletett rikito zold kormokkel, de engem az nem zavar, mert jopofa. De az oriasi szilikon labdak a nok mellkasán, meg a kacsaszáj, meg a rommá szolizott bőr, hat, borzaszto. Pedig no vagyok. Nagyon kíváncsi lennek, hogy a ferfiaknak ez hogy tetszik. Mert "állítólag" utálják, de ha igy lenne, nem strapalnak magukat a csajok.
2016. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én szoktam teljesen natúran is járni a városban, szoktam sminkelni is. Na pl. a párom, aki mondja, hogy ő a természetes szépséget szereti, azt hitte, a 1. randinkon ki voltam festve, a 2.-on meg nem, azért, mert az 1.-n zöld szemfesték volt rajtam, a 2.-on meg pezsgőszínű. De full le voltam alapozva, pirosító, rúzs, minden volt :D.


De amúgy én is ezt látom. Hogy mutogatják a pattanástalanítós reklámban a csajt, hogy na, ő igazi természetes szépség, amikor nyilvánvaló, hogy van rajta több réteg smink és utólag is dolgoznak rajta. Múltkor egy pasi egy olyan képet linkelt be természetes, smink nélküli nőnek, akin még fekete szemceruza is volt!


Alapvetően azt látom, hogy náluk a természetes szépség egyenlő azzal, hogy vki smink nélkül is tökéletes bőrű, szemöldökű, hajú, a pillái dúsak és hosszúak, nincsenek karikák a szemei alatt... és baromira nem veszik észre, ha vkin éppen csak ilyen "szépítő" smink van. Ha olyan napom van, hogy csak ügyet intézek, de nem szép a bőröm, korrektort és szempillaspirált használok... ami nekem főleg szempillaspirál tekintetében elég feltűnő, mert alapból sötét, szépen ívelt, hosszú pilláim vannak... ha mondjuk 2-3 rétegbenviszek, azt már néha össze lehet téveszteni egy nagyon natúr, enyhe műszempillával is. Hogy ezt hogy nézik sminktelenségnek a pasik... ha meg kimegyek egy fárasztó nap és éjszaka után, és mondjuk több a pattanásom, egyenetlen és sápadt az arcomon a bőr és karikás a szemem (az születésem óta olyan amúgy), akkor jön a fintorgás, a "nem vagy beteg?" rosszabb esetben meg az, hogy IGÉNYTELEN vagyok... na, akkor döntsék már el, hogy sminkelve akarnak látni vagy anélkül :D.

2016. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ja meg a szilikoncici... a sok pasas azt hiszi, hogy csak az rakat szilikont, aki Pamela Anderson méretű melleket akar... és ha összefut egy olyannal, aki mittudomén, egy B-s kosárra cserélte le a mellét, akkor "fúúúúú, de csini, de természetes és milyen feszes hmmmm biztos sokat tornázik" :D.
2016. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
En azt gondolom ferfikent h nem erdekel senkit h termeszetes szepseg vagy sem az adott no, sokszor sztem ugy van vele mindenki h oriasduda, dughato csaj, kacsaszaja is van, hat megnezzuk ez milyen es nagy ivben teszunk arra h termeszetes szepseg vagy sem. Az lehet h nem vinnem el kacsavadaszat az ilyen csajt meg nem taetana eletem vegeig, de ettol meg lehetnek belsore normalisabbak is mint a szuper termeszetes szepsegek.
2016. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25-ös, ezzel semmi baj nincs. Mi arról beszélünk, amikor egy pasas fennhangon mondogatja, hogy "fujj, sminkelt lányok, neki csak a természetes, sminkeletlen csajok jönnek be", aztán a parfümreklám kampánymodelljét meg a szanaszét filterezett instagram "modelleket" mutatják példának, etalonnak rá meg a tényleg nem sminkelt lányokra fintorognak, hogy fujj, igénytelen.
2016. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Es ez miert zavar titeket, h tobb/kevesebb ferfit at tudnak verni a nok? Amugy talan a smink erre a celra szolgal a noknel, meg a sok szepeszeti dolog is, nem?
2016. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!