Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes szépségű nőtársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes szépségű nőtársaim! Tapasztaltátok már, milyen naivak a férfiak néha?

Figyelt kérdés

Bez@rás néha komolyan mondom, hogy egyesek mit hisznek természetes szépségnek.

Pl. egy lány aki penge vékonyra szedi a szemöldökét, azt hitte róla a barátom, hogy természetesen olyan, mert "mindig ilyen volt neki".

A lángvörös hajat természetes hajszínnek hiszi egyik-másik hapsi, meg a szőke hajakat is.

A szilikon mellet, ha nem óriási, nem nagyon ismerik fel.

Aztán gyakori eset hogy ott van egy agyon vakolt nő, akin "nincs smink".

Gyanítom hogy egyesek a szolid műkörmöt, műszempillát, és szolis bőrt is természetes szépségnek veszik.


2016. szept. 11. 11:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

Hát biztos vannak ilyenek, de nálam a természetes az tényleg természeteset takar.

PL hajat egyértelműen látom, hogy milyen a festett, és milyen a nem festett. Na a vakolást meg rühellem, az már a gumibaba kategória.

A szolis bőrt meg szintén nem bírom, az csak a ribizliségi faktort növeli.

2016. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Zapdos.

Nem szedem a szemöldököm csak egy-egy szálat havonta ha távol nő. Szőrtelenítek, hajamat sosem szárítom be, igen, főleg nem vasalom. Tudod szeretem az egészséges hajat. Parfümöt természetesen használok.

És ezzel így természetes szépségnek vallom magam. Alkalom adtán használok szemsminket.

2016. szept. 11. 12:48
 13/27 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg nincs hozzá szemük. Mivel nem tudják hogyan lehet elérni hasonló eredményeket nem veszik észre csak a végterméket.

Fordított esetben is előfordul a tévedés. Szép erős, hosszú körmeim vannak amiket szeretek festegetni. Volt aki megkérdezte, hogy mennyit költök havonta műkörömre mert hetente más dizájn van rajtuk. Egy nő meg rögtön látja, hogy csak ki van festve.

2016. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt nem tapasztaltam. Nekem az összes párom és a fiú/férfi barátaim iskiszúrják,ha valami nem természetes egy lányon. Az én eddigi párjaim is mindigmondták,hogy nekiksokkal jobban tetszem természetesen,mint sminkben,pedig tudod mennyi sminket használok? Korrektor (ha van egy kis bőrhibám), szemöldökceruza szilidan (tényleg,nem az a vastag,mintha filccel rajzolták volna)és szempillaspirál,ennyi :). Úgyhogy esetemben pont az ellenkezője jellemző.
2016. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel csak akkor van baj, ha a csaj 1-2 órát tölt a fürdőbe reggelente, órákat ül havonta a kozmetikusnál, hogy felrakják neki a műszempillát, meg megcsinálják a természetesnek ható (mű)körmöt, stb. stb, költ magára havonta tízezreket és erre a pasid csorgatja a nyálát, hogy ő bezzeg milyen szép :D De tőled még 2 e ft-ot is sajnál, hogy elmenj a kozmetikába :D :D
2016. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Láttam én is, hogy instán pont egy olyan nőhöz kommenteltek, hogy gyönyörű vagy smink nélkül, akinek alul felül ki volt húzva feketével a szeme. És komolyan írta.
2016. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
Oszinten magasrol teszunk ra,hogy termeszetes vagy sem,ha tetszik a no tetszik,ha nem akkor meg nem.Ilyen egyszeru ez! :D
2016. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én természetes vörös nő vagyok és 10-emberből 9-ezt nem mondja meg!

A tizedik is maximum sejti....

-de ez csak téged izgat ennyire kérdező...a pasik nem bonyolítják ezt tùl!

2016. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is észrevettem már, hogy a festett vöröset és a festett szőkét valódinak hiszik. :D még azt is, amiről üvölt, hogy festve van.

L22

2016. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy a természetes szépségükre hagyatkozó, nagyon szolídan festegető lányok a férfiak nagyobbik, suttyóbb hányadánál bizony hátrébb kerülnek az értékelésben.
2016. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!