Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek melegnek? Több lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek melegnek? Több lent

Figyelt kérdés
16 vagyok és, vlaki leterjesztette azt, hogy én meleg vagyok. Azóta van hogy az utcán is meghallom azt , hogy ilyen meleg meg olyan meleg vagy. Kinézetre nem vagyok az a tipikus izompasi meg nincs is a hajam olyanra vágatva,mint a mostani divat, csak simán hátrafésülöm. Nem szoktam kezet fogni jó ok, urám bocsáss, de én nem szoktam, apám elhagyott és nagyim meg anya nevelt fel, szval hiába mondták nekem hogy ezt így kell nem szoktam meg. Nem öltözkösök lányosan, és nem is beszélek úgy, jó max van egy kis beképzeltségem annyi, keresztbe rakom a lábam de csak azért, mert akkor legalább kihuzom magam. Most ezekért miért gondolnak melegnek? Ja meg annyi, hogy jobban kijövök a lányokkal meg ők is velem többet beszélnek, mint mondjuk más fiúkkal az osztályban.
2016. szept. 11. 17:56
 1/8 Dreamer88 ***** válasza:

Az utolsó mondat meg is adja neked a választ.

Én is jobban kijöttem a csajokkal, mégse volt barátnőm és nem is kerestem az egy éjszakás kalandokat.

Még a szüleim is azt hitték hogy meleg vagyok :D


Mondanám azt hogy ne törődj vele, de ha elharapózik egy ilyen pletyka a lakhelyeden az nem túl jó.

Annyit tehetsz ellene hogy elkezdesz látványosan csajozni.

2016. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert a lányok is melegnek hisznek...

Amúgy meg mit zavar, hagy higgyenek amit akarnak, elvagy a lányokkal, nem?

2016. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. igazad van én is ilyen vagyok egy baj van már a fél falu melegnek hisz de csak az ilyen kamasz fiúk.

2. lehet igazad van hogy melegnek hisznek a csajok is, de am ja jól elvagyok velük

2016. szept. 11. 18:14
 4/8 Titusztitusz ***** válasza:
Ezen a problémán könnyen lehet segíteni...AJÁNLD FEL némely rajtad kacagó,meg téged rágalmazó hölgyikének azt,hogy "egy szavukba kerül csak, és bebizonyítod nekik,hogy nem vagy homár"...Aztán keményen szavukon is fognád őket idővel,de úgy,hogy vagy két napig a bizonyítás után alig bírjanak majd járni...Ilyen esetek után hidd el ha mondom,TÖBBÉ SENKI SEM VÁDOLNA meg homoszexualitással...
2016. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan, kit érdekel, hogy ki mit gondol rólad, főleg, ha nem vagy meleg?! Egyébként meg azzal sincs baj, ha az vagy, ahhoz sincs senkinek semmi köze.
2016. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van :)
2016. szept. 11. 19:50
 7/8 A kérdező kommentje:
DE am miért baj ha nem fogok kezet? olyan nagy baj? olvastam az etikett enm szívleli ezt a kézfogás dolgot
2016. szept. 11. 19:51
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Nem tudom hogy honnan szeded azt,hogy ilyen előítélet lézezne,hogy "aki nem szeret kezet fogni, az homoszexuális"...Én se szeretek kezet fogni senkivel sem,és ezt a szokásomat sokszor elég feltünően is szoktam kimutatni,de még életemben nem hallottam az vissza senkitöl sem,hogy EMIATT homokosnak gondolt volna bárki is...Meg amúgy sem érteném azt,hogy miböl következne a két dolog összekapcsolása némelyeknél...Nem lehet hogy ez a kézfogás ügy már csak bebeszélés saját magadnak?
2016. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!