Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ennyire a kövéreket?

Figyelt kérdés
Ha már ennyire ronda vagyok, miért kell még lejjebb hordani (a bunkó viselkedéssel)... oké, h számít a külső, de így nem csak kívülről, belülről is tönkremegyek.

2013. ápr. 4. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszed fel??? légy büszke. Zavar a külsöd?? tegyél ellene. adj le pár kilót nem lehetetlen, öltözködj máshogy uj frizura stb stb.
2013. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
én nem utálok senkit.. magamon kívül.
2013. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2! tetszett

én sem utálom, mert ez egy hülyeség

én sem vagyok nádszál, soha nem voltam, N

2013. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Emily95 ***** válasza:
77%
Akkor tegyél érte hogy ne legyél kövér.... Nem csak a zsíros kajákat kell enni, hanem zöldséget mit tudom én.... tésztával és ezt kétszer egy nap és nem vagy éhes... jah és elmész kondizni... ahova én járok kondiba ott nagyon sok a kövér ember de nem ítélik el mert látja mindenki hogy tesz azért hogy jól nézzen ki... legyél te is ilyen... mit veszítesz vele? Súlyt... meg pár fincsi kaját... én is sírok mikor előttem eszik a hamburgert de istenem... szexi akarok lenni.... akkor nem eszem ilyet... ha kérsz tanácsokat szívesen adok... ez nem lecseszés mielőtt azt hinnéd... csak egyszerűen ne siránkozz ha leszólnak.. én nekem nincs semmi bajom a kövérekkel csak akkor ha sírnak hogy miért bántják őket, és ott csócsál valamit a nap 24 órájában. Szedd össze magadat és hidd el minden megváltozik... a szervezeted pedig nagyon is megfogja köszönni hogy formálod és élteted :)
2013. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Normális ember nem ítél el ilyenért valakit.

Aki meg nem normális, azzal nem is érdemes foglalkozni!!!

2013. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az elsőnek némileg igaza van. Öltözködés, smink(ha lány vagy). Meg egy kicsit sport. Nem kell diétázni és fogyókúrázni, egy egyszerű sport amit élvezel. Nem kell vért izzadni :)

Sokan külsőleg ítélnek meg embereket. Én nem ilyen vagyok. Ki nem szarja le hogy néz ki ha belül tök értelmes intelligens? Hagyd a francba az ilyeneket. Szeretik tönkretenni az embereket az ilyenek. Nagyképűek. Én mondjuk magamon nem, de a barátnőmön sokszor tapasztalom hogy a külseje miatt támadják.

2013. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyugi nem utálnak... Csak irigyek rád , mert tudják hogy nagy kofferba jó pakolni :) :) :) és mert neked olyan van

;)

2013. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem utálnak téged. Te utálod magadat, és belemagyarázod a többi emberbe. Az embereket egyáltalán nem érdekli, hogy kövér vagy, vagy nem. Mindenkinek megvan a maga baja.


De miért nem fogysz le? Miért nem tiszteled a testedet és önmagadat? Ezek az igazi kérdések.

2013. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenki utálja a kövéreket. Egyébként ducin/kövéren is lehet vonzónak, szexinek lenni. Én speciel nem azt utálom, ha valaki kövér, hanem azt, aki meg sem próbál tenni semmit, aki undorítóan elhanyagolja magát, slamposan jár, ápolatlan. Nem kell sok pénz ahhoz, hogy valaki adjon magára, csak sokaknak nincs igényük erre. Kedves kérdező, nem hinném, hogy nagy baj lenne veled, csak esetleg a kisugárzásod negatív, ami miatt nem vagy vonzó. A bunkókat pedig meg kell tanulnod semmibe venni.
2013. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Négyes nagyon érthet a diétához, ha azt tanácsolja, hogy tömd a fejed tésztával... csak gratulálni tudok.


Többen írták, és igazuk van: magaddal van problémád, magadat utálod, és ez kisugárzik.

2013. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!