Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran talalkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran talalkoztok sajat es parod csaladjaval es ezek az osszejovetelek altalaban hogy telnek?

Figyelt kérdés
Jol kijottok egymas csaladjaval?Esetleg van olyan akivel igen ill akit nagyon nem birtok? Egymas kozott szokott e konfliktus lenni miattuk?
2016. jún. 29. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
En szuleim nagyon jofejek, es parom szerint is, egy varosban is lakunk veluk, aranylag kozel, szoval hetente-kethetente atmegyunk, viszont baratnom szulei elviselhetetlenek, evente 2-3szor megyunk, szuletesnapon, vagy valami nagy csaladi osszejovetelen vagyunk ott baratnom is miattuk koltozott el mas varosba meg egyetem miatt, viszont hala ennek, hogy le kellett lepnie, megismerkedtunk mi... egyebkent soha nem hozom szoba a szuleit, nem akarom megbantani...
2016. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. havonta a szüleivel, testvéreivel meg a család ismerőseivel. Általában kerti sütés, ivás, zene, buli van, vagy kimegyünk valamerre a városba, vagy főzünk, kajálunk, társasozunk, elvagyunk. Nagyon jól kijövök velük, ők is szeretnek engem. Úgyhogy nincs konfliktus szerencsére, és fordítva is minden rendben (mármint a barátnőm is jól kijön az én családommal).
2016. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi még otthon lakunk. De többségében nálunk vagyunk, mivel az én szüleim szeretik a párom és nem szólnak bele az életünkbe. Néha egy-két mondatot váltanak vele és ennyi. Párom szerint a mi családunk szr, mert nem szólunk bele egymás életébe, nem ugráltatjuk egymást.

Az ő szülei meg gyűlölnek engem, mert én nem nyalok nekik folyamatosan. Főleg a kedves nővére utál, mert féltékeny rám. Ezért amikor csak lehet kerülöm a helyet, de azért muszáj menni hétvégente, de van hogy egy hetet is ott vagyunk a párom kedvéért...

2016. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi egy évbe kb max 3x megyünk a vőlegényem családjához, hálisten 200 km-erre laknak. A nővére jófej, anyukája amig élt, nagyon jól kijöttünk. Az apját meg a húgát viszont utálom. Feltűnési viszketegségben szenvedő alkesz mindkettő. A nővére férjét se nagyon bírom, az is nagyképű és iszik.

Ebből kifolyólag sejthető, mi a program amikor ott vagyunk.........

Az én szüleim se épp a földön járnak, velük se egyszerű. Leragadtak az időben vagy 30 évvel ezelőtt. Hetente, kéthetente találkozunk velük. Ebéd és szevasz.

26/L

2016. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy-egy vasárnapi ebédre be szoktunk ugrani mindkettőnk családjához, havonta mondjuk egyszer ide, egyszer oda. És természetesen születésnapokon, húsvétkor, karácsonykor.


Szerencsére ezek mindig jól telnek, a legkisebb konfliktus sem fordult még elő soha a másik családjával 6 év alatt. Olyan persze volt már, hogy ő kicsit összezörrent az anyjával, vagy én az enyémmel, de hogy keresztbe, na az elképzelhetetlen lenne.

2016. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!