Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A találkozáskor szexre számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A találkozáskor szexre számít, én viszont nem szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

X éve közeli kapcsolatban vagyok egy pasival. Van, h közelebb kerülünk egymáshoz, van h eltávolodunk. Pár évvel ezelőtt lefeküdtünk egymással, de nem lett köztünk semmi, mert egyikünk sem akart akkor kapcsolatot. A kémia azóta is megvan köztünk, de nekem előbb fel kell építenem újra egy bizalmi kapcsolatot szemtől szemben is, nem csak az írogatás alapján, mert több mint 1 éve beszéltem vele utoljára személyesen... Gondoltam, h holnap csak kávézunk, beszélgetünk. Ezt megmondtam neki is, h nem szeretném így elsietni a dolgokat, hiába, h vonzódunk egymáshoz. Ő azt válaszolta, h úgyis be fogom neki adni a derekamat, mert olyan taktikája van.

A talit nem mondtam le ettől, mert ha nem szeretném, úgysem lesz, viszont nem akarom, h azt gondolja, h ha találkozok vele, akkor számíthat hancúrozásra...


2016. szept. 13. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi nekem ilyet mondana, tuti lemondanám a talit.

Nem egy k**baszott eszköz vagyok, amot használni lehet és leszarni azt, hogy mit akarok. Nem tiszteli az akaratod, és ezzel akarsz randizni? Grat.

2016. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek akarsz vele találkozni, ha tök nyilvánvaló, hogy ő nem akar tőled semmit, csak alkalmi szexpartnerként tekint rád, akit időnként megrakhat, de aztán mentek haza.


Teljesen felesleges ebbe energiát fektetni. Ha nem lesz szex, teljesen érdektelen lesz. Se csók, se tapi, se semmi...

Ha meg lesz csók és tapi, akkor úgy is beadod a derekad, mert te érzel is valamit, ő meg hajt a puncira.

2016. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek után várjon... max a hűlt helyemet dughatná.
2016. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1# Nem írtam sehova sem, h randi! Csak, h találkozunk. Mi az elmúlt években abban maradtunk, h maradunk a közeli ismerősök kategóriánál, de a kémia mindig is működött köztünk. Ezt nem tudom minek nevezzük. Tudunk mindent egymásról, közeli kapcsolat van köztünk, de mivel én másik városban tanulok, ezért 95%-ban mindig írunk, ezért találkozunk ilyen hosszú idő után először. Én már nem szeretnék tőle semmi testiséget, viszont örülnék ha láthatnám őt szemtől szemben és úgy társalognánk. A beszélgetéseink normális stílusúak, minimális szexualitással... :)
2016. szept. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!