Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy végre abbahagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre abbahagyják ezt? (lent)

Figyelt kérdés

20/N vagyok,még szüleimmel élek.

Csak kb fél éve nincs párom,de egy szóval nem panaszkodtam soha emiatt hogy egyedül vagyok.

Viszont a szüleim össze akarnak hozni valakivel.

Először csak annyit mondtak hogy ismerkedhetnék az Xy-al. Azt sem tudtam ki az,annyit mondtam hogy majd gondolkodom rajta.

Rá pár napra bejelölt az akivel össze akarnak hozni,de én nem jelöltem vissza,mert amiket mondtak róla az alapján nekem nem jön be.

Nincs vele komoly gond elvileg pl hogy megcsalna,hazudna,de ő bulizós,én nem,elég nyomulós lehet,már mielőtt bejelölt azzal jött a szüleimnek hogy majd hova megyünk együtt,holott max képen látott,mekem ez nem annyira jön be és külsőleg sem vonz...

Úgy gondolom inkább várok olyanra akit tényleg akarok külsőleg-belsőleg,és ő is engem,még akkor is ha erre többet kell várnom,Vagy ha nem is találok ilyet esetleg,akkor így jártam,de akkor sem szeretnék olyan valakivel lenni,akivel nem akarok őszintén.

De a szüleim ezt nem értik,mióta ő bejelölt,folyton azzal jönnek hogy milyen rendes stb stb,miért nem ismerkedek vele...



2016. szept. 13. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el,a szüleid is azt szeretnék már hogy összejöjj valakivel aztán húzzál már elfelé :D De tényleg. Amúgy leállíthatnád őket határozottan,hogy ha annyira tetszik nekik a srác miért nem ők mennek el vele randizni?
2016. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jöjj össze velem, akkor biztos abbahagyják. :D


25F

2016. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
Meséld el nekik, hogy te mit hallottál a fickóról. Mondd meg, hogy a párkeresés a te resszortod, nem az övék, intézed, ha szükségesnek látod.
2016. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg tanulok,de elköltözésre nincs lehetőség még.:D

Viccet félretéve nem valószínű hogy azt akarják.

Kissé kiakadnának,ha azt mondanám hogy akkor randizzanak vele ők...:D

2016. szept. 13. 16:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég félreérthető,de ezeket a szüleim mondták,tehát tudják,de nekik valahogy nem tűnik fel hogy nem való annyira hozzám...
2016. szept. 13. 16:08
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
Akkor mondd nekik, hogy a nyomulós b_zi nem jön be!
2016. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne azt mondd, hogy ez a srác nem jön be. Ez terelés.


A módszerük az, ami nem jó. Azt kell elmagyaráznod nekik, hogy egyáltalán nem segítenek azzal, ha megpróbálnak ráderőltetni valakit. Inkább hátráltat, elriaszt és idegesít. Támogassanak továbbra is, mint szülők, de ebben hagyják meg neked a döntést és a szabadságot, ne ártsák bele magukat, mert azzal neked ártanak.

2016. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!