Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdődik egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdődik egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
18 és 25 között hogy zajlik ez? A fiatalok találkozgatnak, beszélnek, csókolóznak, egyre több időt töltenek együtt, aztán megbeszélik, hogy "na innentől mi együtt vagyunk"? Vagy hogy megy ez? Milyen folyamatok vannak? Milyen lépései vannak egy kapcsolatnak?

2016. szept. 13. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a szexuális együttlét után.

Persze ez a kalandokra nem vonatkozik, az olyasmire gondolok, amit némi ismeretség, vonzalom és az említett találkozgatások előznek meg.

2016. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélitek, hogy jártok.
2016. szept. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebook-on átállítod a kapcsolati státuszod kapcsolatban-ra és bejelölöd társként szíved szerelmét. ha visszajelöl jártok. (legalábbis a Big Bang Theory szerint)


valóságban meg randik, találkozgatások, szex és ha utána is minden oké az már kapcsolat. ez a "akkor járunk" kérdés meg elég gyerekes...

2016. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha facebook-on jársz vk-vel tedd úgy, majd szakítani is ott fogtok. Én valódi személlyel jártam és valódi személlyel házasodtam, vele beszélem meg a problémáimat, örömeimet, nem posztolgatok és valódi gyerekeink vannak.


Szerintem, te vagy gyerek, ha azt hiszed az van, amit posztogatsz. Igazi kapcsolat --személyes kommunikáció.

2016. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!