Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a pasi amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasi amelyik megtetszik nektek nem adja könnyen magát akkor otthagyjátok és kerestek egy más fiút?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy buli amelyiken közeledni szeretnétek egy fiúhoz, de Ő nem mutat semmi hasonlót irántatok, akkor inkább próbálkoztok másnál?
2010. ápr. 22. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ha neki nem kellesz komolyabb kapcsolatra, akkor ki fog használni egy éjszakára, mert tudja hogy tetszik neked.
2010. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én hagynám. A lányok többsége még mindig szívesebben veszi, ha a fiú kezdeményez, de mivel ők mostanába nem mernem kezdeményezni, a lányoknak kell kezükbe venni a kérdést. Sok lánynak ez komoly feladat, de mégis megteszik. Ha ezután a gesztus után a fiú nem mutat irántam komolyabb érdeklődést, azt egyfajta kudarcnak tudom be, vagy legalábbis nem foglalkozom vele.
2010. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt látod, hogyha bejössz neki, amúgy semmi értelme leállni vele, hacsak nem akarsz egy egyéjszakás kalandot.
2010. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ott hagyom a francba...felesleges próbálkozni nála,ha én nem tetszek neki.
2010. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én hagynám, mondjuk lehet, hogy csak félős, de akkor is elég elszomorító, és ezért inkább nem erőltetném a dolgot
2010. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ez szerintem attól függ...h ha sokszor találkoztok...mondjuk mindne héten és ismeritek is egymást vagy legalább köszönő viszonyban vagytok akk ne hagyd..véletlenszerü találkák...véletlenül legyél ott a társaságában...próbálj feltünést kelteni de csak apró pici dolgokkat piszkálgasd egy picit és várd a jelet h ha ő is piszkál akk sinen vagy:)....én is igy voltam a barátommal..ha viszont csak néha látjátok egymást akk nem éri meg várni rá:(
2010. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Olvasom a kérdést, s ledöbbentem. A mi időnkben ez még másképp volt! Akkoriban a lány nem adta könnyen magát, s a fiúk próbálkoztak...

Ekkorát fordult a világ?! Lassan a fiamra kell vigyázni, nehogy megerőszakolják a lányok?!

32/N

2010. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én szeretek megküzdeni a fiúkért..sosem kellett még olyan pasi aki csak úgy besétált hozzám.. az más dolog hogyha elküld a francba..akkor hagyom..de hogyha kéreti magát akkor küzdök!:P
2010. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ejj 18:30, biza kell féltsed. De örvendj, hogy nem lányod van, mert sok olyan lányt ismerek akik 10 perc beszélgetés után bármire képesek. Persze vannak rendes lányok is, nem akarok általánosítani.
2010. ápr. 25. 18:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy lány ne legyen nyomulós szerintem:)

Csak finoman tudassa a pasival, hogy kell neki:) De ha a pasi nem veszi észre vagy nem akarja észre venni akkor nem szabad nyomulni


20/F

2010. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!