Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult kapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult kapcsolat. Folytatnád?

Figyelt kérdés

Beszéltem már erről egy hasonló kapcsolatban lévő hölgyel de nem jutottam dűlőre...

A lényeg az, hogy párommal nem vállalhatjuk a kapcsolatunkat a munkája miatt úgymond lehet nem jó szemmel néznék, hogy egy "civillel" van együtt... (többet nem akarok mondani)

(Mielőtt valaki kérdezi, nincs családja, gyereke, nem bűnöző vagy ilyesmi...)

A kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy legyen...csak a családjaink tudják.

Már mind a ketten kényelmetlenül érezzük, hogy titokban kell tartanunk, de szeretjük egymást.

Párom feladná inkább a munkáját, de egyáltalán hozhat értem egy ilyen áldozatot?

Túlságosan szeretjük egymást de meddig mehet ez így?

21L



2016. szept. 14. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

"úgymond lehet nem jó szemmel néznék"

Vagy mégis.


Minek adná fel a munkáját, amikor még nem is tudja, hogyan reagálnak rá.


(Amúgy el nem tudom képzelni, milyen munka lehet az, ahol megszabják, ki kivel van együtt.)

2016. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi info edes keves
2016. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kozeleti ember,gondolom.Politikus,tv-s stb.

En nem engednem h feladja a melojat.Lehet 3 ev es szetmentek,akkor banna es ha szereted,te is.Fiatal vagy meg,barhova valtozhat a kapcsolatod.Sokan a hatterben maradnak,ebben mi a megerolteto?Vagy moziba szinhazba,vacsorazni sem mehettek ketten?

Egyutt eltek?

Vallaljazok fel ed ha ramegy a karrierje akkor ugyanott vagytok mintha most abbahagyna a melojat.Vesztenivalo nincs.Ha tenyleg nem hazas...

2016. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2Éve vagyunk együtt, eljegyzett... jönne az összeköltözés stb... csak a reakcióktól, hogy mondjam nem félünk csak tartunk attól mi lesz.

Nem megerőltető csak már kellemetlen a titkolózás :/

2016. szept. 14. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Fel nem fogom, hogy mi ebben a bonyolult? Akár politikus, tévés, akármi is a munkája, hát bmeg, kapcsolata mindenkinek lehet, nem? Miért kéne titkolni??

Ha mormon, akkor megértem, különben meg csak csináljátok a fesztivált...

2016. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!