Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válasszak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak szerintetek?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, 2 éve vagyok "kapcsolatban" egy nős férfival, már válnak, de közben lefeküdtem a legjobb barátommal, akivel nagyon jóban vagyunk, de nem tudom mi van, viszont van egy harmadik srác, akivel rendesen hivatalosan randizok... Nem kamu,segítsetek.

2014. okt. 5. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
mennyi nálad egy alkalom?
2014. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nős férfit NE!

Barátoddal lefeküdni, szerelem nélkül, hááát.....

Harmadikkal randizol..

Mind felejtős, engedd szabadjára őket. Majd jön valaki, és nem lesz kérdés, válaszd-e. Eldönti a szíved.

De addig se játtsz a tűzzel, és főleg ne mások érzéseivel.

2014. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hetfon, szerdan es penteken a harmadik srac, kedden es csutortokon a nos pasi, hetvegen meg a legjobb baratod.
2014. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a választ, nagyon nehéz, mert az elsőt valóban szeretem, a harmadik srác igazából, mert őt a családom is ismeri, a legjobb barátom pedig tud mindent, vele csak egyszer volt, de akkor is nehéz, ő vele nem akarom a barátságot megszakítani. :(
2014. okt. 5. 18:28
 5/19 A kérdező kommentje:
Mármint 18.26-os...
2014. okt. 5. 18:29
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon buta vagy kérdező, és marhára nem tudod mi az, hogy tényleg szeretni. Ha tényleg szeretsz valakit, akkor szimultán nem szopkodod a ge..cit másnak a farkából.
2014. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mondd el mind a három emberkének a sztorit, és amelyik ezek ellenére veled akar maradni, az elég balek ahhoz, hogy később feleségül is vegyen.
2014. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, kérdező. Téged milyen erkölcsök szerint neveltek? Elképesztő.
2014. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Öhm... Inkább nem mondok semmit és ÉN a kérdésre válaszolok: nős férfi
2014. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jó nagy ribi lehetsz :) éljen május 1.Fantasztikus.Bűszke lehet rád apád,és anyád
2014. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!