Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, h ez már kóros, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, h ez már kóros, de utálom magam, és sokszor nézem Eva Longoria képeit. én az életben nem leszek olyan boldog, mint ő. mit tegyek? Ez igy eléggé sz. R.20, l

Figyelt kérdés

amugy itt 1 fotó rólam, mág 18 éves koromból. utálom a szőke hajamat, meg a fehér bőrömet. :S


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2010. ápr. 22. 23:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

tök aranyosan nézel ki:)

ha nemtetszik a hajad, fesd be.

ha nemszereted a bőröd, vegyél önbarnítós testápolót, vagy járj szoliba.

ha nemvagy megelégedve magaddal, hát változtass. nem nagy ügy, csak elkell határoznod magad

2010. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
volt már vörös a hajam, de borzasztóan öregitett. az önbarnitótól foltos lettem :)) a szoli meg.. félek a bőrráktól. :S tom, körülményes vok.. :S
2010. ápr. 22. 23:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

miért akarsz olyan lenni, fogadd el magad, ő semmivel sem különb, ő is ember, ő is sz*rik, ő is böfög,ne gondold, hogy nem, neki is van havi baja, amin nem segít a pénz

23/f

2010. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, neked súlyos önértékelési problémáid vannak. Kemény lehet így az élet.
2010. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

típushibás vagy, ez már így marad!:)

Soha nagyobb problémát!

2010. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
pedig már jártam pszichológusnál, de nem segitett. addig, amig egyedül vok, semmi gond, jol elvok magammal, akkor jön a gond, amikor feltűnik 1 pasi lathataron.. :S
2010. ápr. 22. 23:43
 7/23 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


:)

2010. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nagyon klasszul nézzel ki, bárcsak én lennék ilyen.

Amúgy ki mondta hogy ő boldog, lehet hogy ismert ember de ettől nem lesz boldog.

2010. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Láttad te már Eva Longoriát smink nélkül?:D

[link]


Egyébként a fehér bőr szép, na és az a sok szőke lány barna hajtővel?:D tudod mit meg nem tennének a te hajszínedért?!:)

2010. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Jaaaaj baz, ne csináld már. :DDD


Eva nem lehetsz, viszont ott van a másik ideálom: Blake Lively, Ő ezekkel a tulajdonságokkal lazán fogható. :)) És Ő ugyan olyan gyönyörű, mint Eva.

2010. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!