Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az beteges dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az beteges dolog, hogy felállt arra mikor megláttam a szüleimet szexelni?

Figyelt kérdés
Elég rosszul érzem magam ez miatt, de mikor megláttam őket a testem így reagált, ez normális ?
2016. szept. 13. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Normális, velem is volt így, anyu meglátta pont, de szerencsére nem volt gáz, mondta, hogy hát ezzel muszáj lesz valamit kezdeni úgyhogy szálljak be én is, aput se zavarta, jó kis éjszaka volt. :$
2016. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen természetes. Minden jóérzésű ember beállna harmadiknak a szüleihez.
2016. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem álltam be csak meglattam őket
2016. szept. 13. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Engedd szabadjára a képzeleted: a fiad lehetne egyben a féltestvéred is. Csodás, nemdebár?
2016. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem beteges. Ők már kicsit betegesebbek, hogy előtted csinálták.
2016. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális szerintem.
2016. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!