Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a nagy szerelmete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a nagy szerelmetekről, hogy aids-es elhagynátok?

Figyelt kérdés
Ha legyengülne és a kórházban derülne ez ki róla. Az utóbbi időben gyengébb volt, de ő nem gondolta hogy ettől. Állítólag a gyógyszerektől javulhat az állapota. Ti elhagynátok?
2016. szept. 17. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
El bizony.
2016. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Szerencsétlent meg is ölnéd ezzel. Viszont egyből mennék kivizsgáltatni magam, illetve támogatnám őt ahogy tudom.
2016. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
58%
Nem hiszem. Valószínűleg már én is az lennék. Ha tényleg a nagy szerelmem, nem hagynám magára, főleg ilyen kemény helyzetben. Kemény amúgy a kérdés. Ha azért lett beteg, mert megcsalt, akkor már más a helyzet. De ez lehet, hogy sose derül ki. A te páridról van szó? Mennyi idős vagy?
2016. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
51%
Nem!
2016. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem hagynam el, de elgondolkoznek, h vajon hogy es hol kapta el, ill h en egeszseges vagyok e....
2016. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ismerős párról. A csaj nem beteg, mert mindig óvszerrel védekeztek. Az orális szex közben meg nem kapta el. A pasi tök rendes amúgy, valószínű, hogy egy régi barátnőtől kapta el. Szegény csaj kikészült tőlem kérdezte, hogy mit csinálnék. Mert szereti a pasit sok ideje együttélnek már, de fél attól hogyha felépül hogy fog vele csókolózni, szexelni mert most nagyon beparázott a fertőzéstől. De bejár hozzá a kórházba támogatja,segíti.
2016. szept. 17. 21:19
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ. Itt ugye az lehet a háttérben, hogy ő már évek óta tudja, és nem szólt, tehát veszélyeztette az én életemet is minden aktusnál, és azt akarta, hogy én az igazság birtokában önvédelemből ne mondjak neki nemet az együttlétekre. Hát ez a legnagyobb szemétség, és ha ez így lenne, én még agyon is verném. Vagy mennék a rendőrségre. Ez bűncselekmény ugyanis.
2016. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem hagynám el. Viszont az màr tényleg necces, a felépülés utáni időszak. Hogy fognak együttélni? Már maga a tudat, a félelem a fertőzéstől.
2016. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy én vagyok a két lábon járó rosszindulat, de nekem úgy tűnik, hogy a pasi már tudta, hogy fertőzött, és ezért használt mindig óvszert.

És ha már legyengült és kórházba jut, akkor bizony nem most kapta el, és lehet, hogy késő a kezeléshez is.


Nem tudom, mit tennék, talán elhagynám, talán nem, sok mindentől függ, főleg attól, hogy mit érzek, mikor megtudom a hírt.

2016. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem,mert mint ahogy a kérdésben benne van a szerelmemről lenne szó,akit szeretek.Nem értem miért is akkor hagynám el,amikor élete legnehezebb helyzetébe került?
2016. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!