Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányra utal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányra utal, ha mindenkibe beleesek, aki udvarol nekem?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy nem is jött be nekem a srác, aztán ahogy elkezdett nyomulni rám és flörtölni velem, egyre jobban megtetszett, és végül teljesen beleesetem. Más kérdés, hogy általában ekkor kiderül, hogy ezek a srácok csak egy kis flörtöt vagy rosszabb esetben szexet akartak. Miért van ez? Alapból nincs túl nagy önbizalmam, lehet hogy ezért már a legkisebb figyelem is elég nekem, hogy szerelmes legyek?


20/l


2016. szept. 18. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ez inkább agyhiányra utal.
2016. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Önbizalomhiány, szeretethiány
2016. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szeretethiány
2016. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem ez csak a tipikus nő érzelmek. Az ilyen macsók könnyen elérik, hogy többet kezdj el irántuk érezni. Biztos voltak normális pasik is, de gondolom azokat levegőnek nézted.
2016. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Uhhh én is ilyen vagyok. És most is pofára estem. Elég volt csak annyi, h a pasi nem volt egy bányarém, kedves volt, udvarias és segítőkész, most meg szívok megint. :(
2016. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Abszolút nem "jó pasik" is voltak köztük. Épp ez az, hogy olyanokba is beleesem, akiken sosem akadna meg a szemem, elég hozzá egy kis kedvesség, udvarlás, és bumm.

A privát kérdésekre is itt válaszolok, ha nem gond: szóval alapjáratom jól elvagyok egyedül, nem mondanám, hogy kínoz a magány, társfüggő sem vagyok. Szerintem egyedül jobb, mint egy rossz kapcsolatban. Ismerkedni itt most nem szeretnék, köszönöm!

2016. szept. 18. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg sosem udvarolt senki :(
2016. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tehát, ha most írok egy üzenetet csupa kedvességgel átitatva, akkor belém esel? Ugyan már.

Volt pár átlagos vagy átlag feletti pasi, aki csapta a szelet és beléjük estél. Meg mellette volt egy csomó, akiken átsiklott a figyelmed. Aztán levontad ezt a következtetést.

2016. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írásban valószínű tényleg nem működik, utolsó, ebben igazad van. Azért a flört többől áll, mint pár kedves bók. Az, hogy többen is udvaroltak, csak észre sem vettem, nem tudom mennyire igaz. Olyan sok hódolóm azért sincs, nem vagyok olyan nagy szám.
2016. szept. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!