Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

Céges bulin nagyon részegen összefeküdtem egy kollégámmal. Természetesen másnapra már mindenki ezzel ugratott. Mint kiderült, másnál is bepróbálkozott, és a bulikban rendszeresen tesz így(nem közvetlen kollégám, nem egy épületben dolgozunk, előtte nem ismertem).


E miatt most úgy érzem, én vagyok a balek, könnyű vérű csaj a cégnél. Iszonyat lelki furdalásom meg sírhatnékom van e miatt. Még sosem csináltam ilyet ez előtt. Amúgy a kollégáim nem rosszindulatúak, csak csipkelődnek, de még is szörnyű. Nem maga az élmény volt rossz, mert jó volt a fickóval, csak az bánt, hogy most mit gondolhatnak rólam. Túlreagálom? Egyedülálló vagyok és a srác is az, amennyire én tudom. 28N


2016. szept. 19. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez ciki,főleg hogy mindenki tudja.
2016. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem ciki, csak te fújod fel. A többiek meg csak csipkelődnek, valószínűleg a többségük nem gondol rólad rosszakat, néhányuknak tuti volt már alkalmi szexben része, a szentfazekakkal meg ne foglalkozz. A mi baráti társaságunk pl. normális emberekből áll, senki nem gondol semmi rosszat amiatt, mert valaki lefekszik akár részegen akár csak úgy valakivel és ennyi, felnőtt egyedülálló embereknél ez belefér.
2016. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Leginkább azért ciki, mert ezek szerint tényleg könnyű vérű csaj vagy, és ezt most már nem csak te, hanem mindenki tudja a cégnél...
2016. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ne fújd fel... Jól esett? Akkor nincs mit szégyenkezni. Az emberek meg majd találnak új pletykát egy idő után. A te életed nem az övék. Közük nincs hozzá.
2016. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Van felvétel nálatok?
2016. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyunk egyformák, nekem ez nagyon ciki lenne és utálnék bejárni dolgozni azzal a tudattal, hogy mindenki rajtam röhög.

Kérdés persze az is, hogy a komplett cég hogy tudhatta meg ilyen gyorsan- vagy mindenki előtt ment?


Ne haragudj, de az, hogy részeg voltál, nem ment fel semmi alól sem, nem kell ezzel takarózni.

Ha összefeküdtél vele, akkor tessék ezt szépen felvállalni- ezzel talán ki lehetne fogni a szelet a pletykálkodók vitorlájából.

Ha nem teszed, csak magyarázkodsz meg az alkoholra fogod, akkor miért is ne lennél egy ócska céges ribizli, most komolyan ? :)


Multinál vagyok én is, nálunk is vannak ilyen egyéjszakás pillangók, megy is róluk a szövegelés részletekig.

Jól érzed, könnyűvérű és balek is vagy, de te döntöttél így saját szabad akaratodból.

A helyedben frissítgetném a CV-met vagy megtanulnám ott helyben leszerelni a kollegákat és elbeszélgetni a kedves kis Don Juannal (mert nyilván neki kellett a pletykaáradatot elindítani, hiába szédített meg az örök szerelemmel :)

2016. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Számomra már az is ciki lenne, ha a kollégáim előtt hullarészegen mutatkoznék. Vagy egyáltalán öntudatlanra (összefekvősre) igyam magam bárhol, felnőtt nőként. De hát ez én vagyok, nekem imázsom van, amire ügyelek.


Te meg a spermatartály balek, akit két feles után bárki megmászik. Legközelebb ügyesebb leszel.

2016. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez nem egy nagy cég, de több helyen van irodánk. A céges buli több napos volt egy erre kibérelt ottalvós helyen. Onnan tudják a kollégák, hogy valaki látta amint egymás kezét fogva beszélgetünk, és mind a ketten eltűntünk Ebből összerakták amit összeraktak a fejükben. Aki látta hogy rosszul esik, odajött és mondta, hogy nincs ebben semmi, miért veszem a lelkemre, más is szokott ilyet csinálni. De én tényleg soha nem keveredtem ilyesmibe(soha többet nem is tervezem), nehezen dolgozom fel.
2016. szept. 19. 13:26
 9/16 anonim ***** válasza:

Céges bulin munkatárssal egyéjszakás kalandot összehozni tényleg gáz. De nincs mit tenni, már megtörtént.

Annyit tehetsz, hogy tovább végzed a munkádat, a csipkelődéseket lazán veszed és egyszer lecseng a dolog.

2016. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
"...mert akkor aszerint élem tovább az életem, amit mások mondanak" Ezt kihagytad a kérdésből.
2016. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!