Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletesen az ellentétje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletesen az ellentétje egymásnak az, amit a nők mondanak és amit cselekszenek?

Figyelt kérdés
Ez szerintetek, minden nőnél így van, és ha valmilyen szinten igen, vagy teljesen, miért van ez?
2016. szept. 19. 19:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha igen, néha nem.

Nem különbözik ez a férfiaktól sem. Tudod előfordul néha, hogy a szívünk mást diktál és ember legyen a talpán, aki még sosem esett bele abba a hibába, hogy nem a józan eszére, hanem az érzelmeire hallgatott.

2016. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, mire gondolsz konkrétan?

Nálam max akkor fordul elő, hogy mást teszek, mint amit mondok, ha belátom, hogy csak idióta sztereotípia volt, amit gondoltam.

Példa: 1 évvel ezelőtt nagy volt a szám, hogy SOHA nem jönnék össze olyan pasival, akit különösebben érdekelnek az autók. Most meg boldog kapcsolatban vagyok egy autószerelővel, aki oda meg vissza van az autókért.

Miért? Az eddigi autób..i ismerőseim számára nem létezett SEMMI más téma, és a kocsijukat többre tartották, mint a barátaikat/családjukat. Ez marha unszimpatikus volt. A párom meg, mint kiderült, nem ilyen. Rájöttem, hogy buta voltam, és általánosítottam.

Ugyanez volt a helyzet mikor először azt mondtam, hogy izmos pasival nem jönnék össze. Nem jönnek be a kondis bunkók, meg azok, akik komolyan sportolnak, és az fontosabb mindennél. Aztán megismertem egy pasit, aki egyáltalán nem volt ilyen, simán csak munkában megedződött.

Szóval én úgy fogalmaznám meg inkább ezt, hogy belátom, hogy tévedtem.


Azért értem, amit írsz, van sok lány ismerősöm, akik felváltva osztogatják facebookon a képeket, amiken kivan mindenük (meg tudom, hogy meg is húzatják magukat kb bárkivel), meg az idézeteket, amik a tökéletes, romantikus pasiról szólnak... Rejtély, hogy miért nem szedik össze magukat, és keresnek akkor normális párt.


Sok idióta van, a pasik és a nők között is akad, de semmiképpen nincs így mindenkinél.

2016. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!