Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreértett, mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértett, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tanfolyamra járok. Én az a nézelődős, bambulós, megfigyelő, stb. ember vagyok. Ott senki se egy hű de szép. De hát milyen az ember... előbb utóbb kiszúrja magának ki a legkevésbé "csúnya", vagy pl. ki érdekes. Hát én is találtam valakit :D Észrevettem, hogy egyre rátéved a tekintetem. A gond, hogy ő is észrevette (bár nem említette, mert nem szoktunk beszélni), és látom rajta, hogy zavarja. Én próbáltam nem csinálni, de annál inkább odatévedt a tekintetem. És mikor észrevette, hogy igyekszem nem csinálni (annál feltűnőbb lehetett a dolog), valamit odaszólt a padtársának. Én nem tudom mit. De ideges lettem. Félek, már véglegesen félreértett.
2016. szept. 21. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Huhh, most mi leeesz.. !? :D


Semmi! Mikor legközelebb látod, csinálj / viselkedj úgy ahogy a pásztázás előtt! És ha nem érdekel, ne lesegesd legközelebb, de ne feltűnően kerüld, mert azt tuti félre érti(k) főleg ha egy " haver segít neki ebben " ! :D


Ha egyébként szimpatikus is, eltudsz képzelni / van lehetőség többre!? Akár imponálhat is neki, jó kiinduló pont lehet :D

Akár írj neki egy levelet, " Szia! Láttam, hogy észre vetted, ahogy arra néztem... nem véletlen volt.. stb.. stb.. "

2016. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kezd kínos lenni :/ Ma eddig egész jól megy, meég nem bámultam, és a futó pillantásokat is igyekszem kerülni, de óhatatlanul a látóterembe kerül, és akkor látványosan "elbújik" a padtársa mögött, elfordul, pedig most tényleg igyekszem :( Muszáj arra néznem, mert arra van a "tábla" és nem őt akarom stírölni... Már engem bánt a dolog.
2016. szept. 21. 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha bújik, zavarban van.. Ami azt jelenti, hogy tetszel neki.

Hát nem tudom. Arrébb ülési lehetőség nincsen ??

Ez így tényleg kínos lehet.

2016. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha tetszenék is neki, más férfival hülyéskedtünk (beszólogatás, puszi, ölelés), nevetett is rajta egyszer... Úgy is hiszi párom van, de azoóta már nincs. Átültem, nem miatta, de pont ott elöl van, ahol bárhova ülök, arra kell nézzek.

Lehet zavarba hoztam, de kb. a 6 éves öcsém viselkedik így, ő ennél jócskán idősebb.

2016. szept. 21. 09:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor egy levél !? " Szia ! Láttam, hogy nézel! :) Erdekelne mit találtál olyan viccesnek ? A hajam nem kócós, megnéztem. A sminkem, szuper, olyan, mint mikor feltettem. Nem értem!? "


Hátha veszi a lapot! :D

2016. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megoldódni látszik. Lehet olvasta. Fogom magam és elsüllyedek
2016. szept. 21. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Na csak neeem :D de amúgy miért akarod, hogy ne vegyen észre?
2016. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a tanárra, végül is azért vagy ott...
2016. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem baj, hogy észrevette, csak már engem zavart, hogy zavarja. De biztos észrevette, hogy abbahagytam, mert már ő se "bujkál".

Figyelek én a tanárra, csak ilyen típus vagyok, hogy körbe nézegetek, néha elmerengek, stb. De már érzem nincs feszültség. Visszafogtam magam, ő is feloldódott, hogy nem érzi úgy, hogy bámulom. Csak most az lesz, hogy figyelnem kell erre. Most a szemben lévőkre tekintgetek önkéntelenül oda, de őket ez nem zavarja.

Remélem nem hiszi azt, hogy akartam tőle valamit, mert már így is elég kinos...

2016. szept. 21. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!