Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én tehetek arról, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tehetek arról, hogy mindig ilyen barátnőm van mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Már alapból is olyan lánnyal veszítettem el a szűzeségemet aki hát elég gátlástalan volt, és hűtlen. annyira nem is számít ez a dolog, hanem hogy én is olyan lettem mint ők talán és abszolút nem haragból az elsőre azóta sok barátnőm volt. Mindegyikkel komolyan annyiból állt a kapcsolat ,hogy jól leszopott meg keféltünk és ennyi semmi különleges dolog nem volt bennünk...az elsőtöl számítva ez már sorozatban a negyedik ilyen csaj , és nem is szeretem őket tényleg csak azért vagyok velük hogy legyen szex.


De igazából már kapcsolatnak sem nevezném ezt sőt még talán azt sem mondanám, hogy a barátnőm (mert már eldönteni is nehéz) mert pl a mostani tényleg csak "szexre van tartva", de ez neki is teljesen megfelel. Én már nem bírom ezt komolyan annyira unalmas , és tényleg sablon az összes és még véletlenül sem találok normális csajt. Ha mégis találok , és megtetszünk egymásnak mintha látna valami furcsát a viselkedésemben és nem mer csinálni semmit, de tényleg még nem csináltam semmit és látom rajta hogy megijedt. Gyakorlatban ez úgy fest, hogy pl ülök valahol, és ránézek-visszanéz tipikus dolog látom rajta , hogy bejövök neki ahogy felállok abban a pillanatban látom az arcán , hogy kb össze szarta magát:D és inkább hagyom, de automatikusan nem tudom miért azt érzem hogy nagyon nem lenne mégsem jó mármint az ágyban nem lenne megértés ilyesmi.A másik típussal nem így szokot működni a dolog ráadásul tényleg fogalmam nincs, hogy mivel is kéne kezdeni egy normális csajnál. Nekem a csajozás annyiban kimerül, hogy f**zán felöltözök viszek pénzt, iszok meghívom azt a csajt aki megtetszik egy piára , és viszem félre ebből lesznek azok a bizonyos "komoly párkapcsolatok"...komolyan mondom unom

semmi értelme az egésznek. Amikor elkezdődnek ezek a "kapcsolatok" alig várom a végüket más meg meghal ,ha szakítanak vele azt sem tudom mivan velem sokszor.

Szeretnék egyszer megélni egy olyan pillanatot amikor így tényleg eltudok beszélgetni egy nővel , és nem csak szex pajtás, hanem tényleg egy segítő társ is az életben mert amúgy mindennel egyegedül szopok, ha értitek mire gondolok.


Mégis hol lehet találni művelt nőket (ha nem járok egyetemre) és nem tudom hol mozognak ÉS MIÉRT FOGLALT AZ ÖSSZES , de örökre...komolyan mondom ahány ilyen csajt ismerek 3-4 éve együtt van a párjával , és ugyan úgy szereti :D nem értem komolyan. Lehet nekem nincs is rendelve semmi ilyesmi , mert már megtaláltam volna, vagy velem van a baj miben kéne változnom? 23f



2016. szept. 20. 06:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Elkezdtem olvasni fentről hogy alapból olyannal vesztettem ell aki hűtlen es rosz meg minden jooo jó...ekkor le írod hogy az a baj hogy en is ilyen lettem es csak a szexert vagyok veluk..jo elkezdtem unni ezért a legaljara mentem es el olvastam az utolsó. Mondatod idézem velem lenne a baj? Hallod 1,ne légy hülye szerinted kivel van? Hisz fent megmagyaraztad 2,könyörgöm le irtad az,életedet amit javasolni tudok az az hogy habyagold a szexet es az igazit keresd
2016. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem te tehetsz róla, a nők nagy többsége ilyen.
2016. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Szegény pasik... :( A nők csak dgni akarnak mindig.
2016. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy a nok tobbsege ilyen ez noi szemmel is lathato. De errol a ferfiak is tehetnek, mert istenitik az ilyen noket. A normalisak meg nem ernek semmit,azt mutatjak. Szex legyen az a lenyeg...

Ezzel te is igy vagy kerdezo, maskulonben ha te normalis kapcsolatra vagynal most sem azert lennel egyutt a baratnoddel, hogy a szexet megkapd. Ugyanugy megkaphatod a normalistol is, a normalis nem egyenlo azzal hogy nincs szex...

2016. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az a baj hogy már a "normálisabb" lányok is inkább aláfekszenek a hozzád hasonló pasiknak, nem egyszer olvastam itt olyan kérdést, hogy szerintetek belém szeret a szexpartnerem? -.- Nyilván nem mindegyik nő ilyen, de a kétségbeesettek képesek rá, hogy belemennek a szex kapcsolatba, mert reménykednek benne hogy párkapcsolat lesz belőle.
2016. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Jelentem normális nő vagyok, aki szereti a szexet és lehet velem beszélgetni. Sőt, igénylem is :) hab a tortán, hogy szingli is. Komolyan létezem. Nem vicc :D

Létezik ilyen,tényleg. A csajhoz akin látod, hogy megrémült... menj oda. Ha kedves e udvarias vagy, nem pedig részeg idióta, akkor nem lesz gond.

Társat találni nem könnyű, az tény :/ de egyszer sikerülni fog

2016. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ja, kezdetnek el kéne felejteni, hogy a szex legyen az első... mit vársz olyan csajoktól, akik egy este után szétrakják?

Másik az, hogy igen, menj oda... ha megrémül nyilván kicsit szégyellős. Csodálkozol, hogy nem voltál szerelmes? Persze, egy olyan nőbe, aki 2 perc után szétdobja neked nem is leszel az soha. :D

2016. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de attól félek ugyan úgy kezelném ha oda mennék hozzá mint ezek a lányokat...az meg nem valami előnyös...mindegy majd egyszer talán kitalálom mivan. Amúgy jó tudni, hogy léteznek még legendák:D
2016. szept. 20. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én pl nem is tudnálak komolyan venni, ha ilyen a hozzáállásod, hogy csak szexért vagy valakivel.


"Nekem a csajozás annyiban kimerül, hogy f**zán felöltözök viszek pénzt, iszok meghívom azt a csajt aki megtetszik egy piára"

Lenyűgöző úriember lehetsz.


Én tényleg komoly kapcsolatot szeretnék, és szeretnék valakinek a segítő társa lenni (mármint van párom, ezt csak úgy elméletben írom), és épp ezért sose kezdenék olyan pasival, aki ilyen stílusú, mint te, kérdező.

2016. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De azokkal akarom ezt akik amúgy sem "érdemesek" másra egy normális csajt egyből máshogy kezelnék csak azt nem tudom hogyan normális..
2016. szept. 20. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!