Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is féltékenység? (Ő tagadja, hogy az lenne. ) Vagy csak a képek váltották ki belőle?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban vagyunk 2hónapja nem tudtunk találkozni. Tegnap este küldtem neki intim képeket beszélgettünk kicsit s utána azzal jött, hogy majd facezek meg mással is írogatok holott megígértem hogy nem. Mondtam neki hogy tartom magam az ígéretemhez utána ezt vágta a fejemhez:

Mert te egyet gondolsz s akkor azt csinálod. Kitudja hol beszélgetsz vagy unalomból mit ki nem talász. Mivel kötöd le magad vagy kivel.



2016. szept. 21. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem tartja magát elég jónak ahhoz, hogy megtartson téged a távolságon keresztül. Szóval igen, ez egyszerű féltékenykedés
2016. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen ez féltékenység. Kicsit tudasd vele többet hogy szereted de ne ugy hogy "nagyon szeretlek".... Ez lehet hogy igaz sot gondolom szereted de kuldj neki valamit vagy kicsit hosszabban vezesd le hogy szereted írj neki egy kis regenyt :D Próbálkozz ezzel!!!


Sok sikert!!!

Hány éves vagy?


Írj ha akarsz kérdezni valamit.

20/F

2016. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Abszolút féltékeny.. És ez már beteges.. És ebből az jön le nekem sajnos hogy rohadtul nem bízik meg benned... :( Ha megbízna benned és hinne neked akkor nem vágna ilyet a fejedhez... 22 L
2016. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:
29%

két dolog lehet.

1: nem bízik magában, hogy elég jó hozzád és fél, hogy lecseréled

2: ő már csinálja azt, amivel téged vádol. Ugyanis az ember csak azzal vádol meg mást, amit ő maga már megcsinált.

2016. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Gondoltam már én is a 2opciódra is rá, csak ha ez "történik" akkor miért kell egy távkapcsolatot fenntartani ha van akivel megcsal?
2016. szept. 21. 12:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még egy momentum. Elvált vagyok és az exem jött a gyerekhez ezt párom is tudta. Fura modón reagált ha én megtehetem hogy férfi társaságban legyek (mindegy hogy kivel), akkor ő is megteszi hogy női társaságban legyen.
2016. szept. 21. 12:33
 7/10 acelsziv ***** válasza:

Ez megint csak duma. Az exed nem hozzád jött társalkodni, hanem a gyerekért.

Egyre sanszosabb, hogy a 2. eset áll fenn. És miért tartja fenn a távkapcsolatot? Mert néha nem árt ha van egy punci talonban.

2016. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötlet sarokba szorítani, hogy lebuktassam. Nem akarok senkinek 2számú lenni!
2016. szept. 21. 12:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg valami ötlet sarokba szorítani, hogy lebuktassam. Nem akarok senkinek 2számú lenni!"

Vagyis te is ugyanolyan féltékeny vagy, csak nem dörgölöd az orra alá.

2016. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

" ha én megtehetem hogy férfi társaságban legyek (mindegy hogy kivel), akkor ő is megteszi hogy női társaságban legyen."

Milyen igaza van! Én is mondtam az asszonynak, hogy ha ő nő létére hímezhet, akkor én hím létemre nőzhetek. (Nem tartotta viccesnek.)

2016. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!