Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez zavarna titeket? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez zavarna titeket? N

Figyelt kérdés

Zavarna titeket ha a barátnőtök megengedné hogy italokra hívják meg és flörtöljenek vele?

Barátnőimmel szoktunk bulikba járni ahol rendszeresen férfiak flörtölnek velem és gyakran fizetnek nekem pár italt. Szerintem ezzel semmi baj sincs és hagyni is szoktam, mivel mást nem csinálok velük, nem csalom meg a barátomat. Ő tudja, hogy szoktak más férfiak is próbálkozni nálam, de azt nem hogy én ezt hagyni is szoktam nekik. Ha megtudnátok hogy a ti barátnőtök is engedi ezt, féltékenyek lennétek?



2016. jún. 26. 21:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2016. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
94%

Vajon miért nem hívok meg idegeneket semmire.:D


Nincs semmi gond.

2016. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
bnőm kisboltban dolgozik, napi min. 20, eddig max 76 ajánlatot kapott egy kellemes estére, egyéb időtöltésre.. sértődjek meg? :) 24F
2016. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy gond, de akkor miért nem mész tovább? Ne csak egy ital legyen már, amit rád költenek, próbálj meg többet... Talán a pasid sem bánja, ha másnap veszel neki egy drága órát
2016. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor kéne egy "van barátom" tábla a lány fejére, hogy ne pazarolják a pénzüket, energiájukat arra, akinél semmi esélyük.
2016. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

"Szerintem ezzel semmi baj sincs és hagyni is szoktam, mivel mást nem csinálok velük, nem csalom meg a barátomat."


Mondani bármit lehet. Meg aztán a pua mindig jó kifogás a félrekefélésre.


" tudja, hogy szoktak más férfiak is próbálkozni nálam, de azt nem hogy én ezt hagyni is szoktam nekik"


Őszintén ni szükséged van erre? És még hazudsz is neki.


" Ha megtudnátok hogy a ti barátnőtök is engedi ezt, féltékenyek lennétek?"


Nem mert azonnal kivágnálak. A szűzqrválkodásért és a hazudozásért is.

2016. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Igen! Mindenképpen.
2016. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
és ha a te pasid hivogatna csajokat, azokkal flörtölne, téged zavarna?
2016. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

És azokat a férfiakat miért kell átverni akik meghívnak italokra?

Komolyan, nincs pénzed italra? Vagy mi a gond veled?

2016. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted azokat a lányokat szokták meghívni egy italra akiknek nincs rá pénze?

Mellesleg nem verek át senkit, mivel ha megkérdezik hogy van-e barátom, mindig elmondom :)

Ha szeretnének fizetni nekem egy italt, akkor miért kéne emiatt nemet mondanom? :)

2016. jún. 26. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!