Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fészkes fityulát akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fészkes fityulát akar tőlem?

Figyelt kérdés

35 éves egyáltalán nem szimpatikus pasi nézegeti a badoo-s adatlapomat naponta, de nem ír semmit miután egyszer már lekoptattam. Már akkor sem fogta fel, hogy nem keresek kapcsolatot, se komolyat, se alkalmit. Szeretném az egyedülálló anyuka státuszomat megtartani.

Hangsúlyozom, hogy csak azért vagyok oda felregisztrálva, mert van ott pár ember, akivel szoktam beszélgetni.


Halkan megjegyzem pluszba, hogy a 30 alattiak is bepróbálkoznak, de valamiért ők sem értik a nem keresek kapcsolatot válaszokat.


2016. szept. 22. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Fel vagy regisztrálva egy párkereső oldalra, és még te vagy felháborodva azon, ha valaki a rendeltetésének megfelelően használja a honlapot?

Atyaég!

2016. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Rejszol, álmodozik, átkokat szór, bármit csinálhat, ez egy ilyen műfaj :D Amúgy abban a badoo-n maradásban van egy kis egónövelés is azért, nemde? :)
2016. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

"Amúgy abban a badoo-n maradásban van egy kis egónövelés is azért, nemde?"


Na mit gondolsz? :)

2016. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem tudom a megoldást!

Az ottani barátaidtól kérj Fb, e-mail, skype, whatsapp, telefonszám, levélcím vagy bármilyen más elérhetőséget, és akkor végre leíratkozhatsz!

2016. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Igazuk van az előttemszóloknak😊 Ne te akadj fent ezen.
2016. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Aki k.urvának áll, ne csodálkozzon azon, ha megb.asszák...
2016. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az alpári stílusú hozzászólásokból nem kérek...köszi!!!

Mellesleg a Badoo nem csak társkereső oldal....

2016. szept. 22. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te tényleg nem veszed észre magad? 35 évesen csak ennyi gógyid van?
2016. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, nem te vagy 35. De akkor is.
2016. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
mindig is tudtam hogy a noknek kevés eszuk van de hogy ennyire. mindenen felháborodtok??? ha foztok nekunk ebédet mi megesszuk az a baj ha nem az a baj ha akarunk szexelni az a baj ha nem az a baj. nektek mindig minden bajotok van. nem lehetne végre hogy megnyugodtok és elovszitek azt a csopp eszecskéteket és gondolkodni is kezdtek vele hogy lehet épp nem nektek van igazatok? ja bocs lehet sokat várok el ne haragudj én vagyok a hibás mint azt meg lehet szokni hogy csak a férfi okolható mindenért.
2016. szept. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!