Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szobatársam még kövérebbre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szobatársam még kövérebbre hízlalja magát a pasija kedvéért. Ti már találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés

Most tanév eleje óta lakom vele egy koliszobában, és már az elején feltűnt, hogy nagyon sokat eszik. Tök nagy adagokat főz magának és állandóan nassol. Már be is tettem abba a kategóriába, hogy ő azért kövér, mert ennyire nincs önuralma. De pár napja elárulta, hogy szándékosan eszik sokat, hogy hízzon még és jobban tetsszen a pasijának.


Engem teljesen ledöbbentett a dolog, nem gondoltam, hogy ilyet csinálna valaki, főleg hogy a lány így is eléggé duci. Még az is megfordult bennem, hogy csak viccből mondta ezt.


Szerintetek? Tényleg lehet ilyen? Ti már láttatok hasonlót?



2016. szept. 23. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Jó kifogás amúgy. Amúgy is zabálna, mint a sertés, de így lesz mire/kire fogni.
2016. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem is tudom, de ha a párom lefogyna a mai menőnek tartott alakra, ott is hagynám. Mondjuk, neki nem kell hozzá sokat enni. Lehet rá esély, hogy igazat mond.
2016. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos vagy sem, van ilyesmi fétis is, aminek a középpontjában a minél nagyobb, minél zsírosabb test áll.

Ahogyan ezernyi más vonzódás, fétis van, így léteznek olyanok is, igen, akiket ez hoz lázba.


Nőként nekem ez a vonzódás nem tetszik, de ettől még elfogadom, hogy van, akinek ez jön be.

meg tudom engedni, hogy vannak olyan párok (akárcsak pl egy szado-mazo felállásban), ahol a két fél egymásra talál ebben a különös fétisben. Ha mindketten ettől elégedettek, boldogok stb. akkor ez az ő dolguk.


Egyetlen olyan szempont van, amiért aggódnék, ha egy szerettem/ismerősöm kerülne ehhez hasonló kapcsolatba: az egészségi állapota és a kóros elhízás szövődményeként fellépő krónikus betegségek előfordulásának kockázata.

Nem szólnék bele a fétisébe, vágyódásába, de ha vagyunk olyan jó viszonyban, akkor azért a kövérséggel kapcsolatos megnövekedett kockázatokra (pl. szív- és érrendszeri betegségek, mozgásszervi deformációk, cukorbetegség stb.) felhívnám a figyelmét és megkérném arra, hogy rendszeresen ellenőriztesse az eü állapotát.

2016. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de én biztos nem csinálnám. Az egy dolog, hogy az ember tetszeni akar a párjának, de általában a társadalomnak sem árt valamilyen szinten. Pl. nálunk munkahelyre nem vett fel a főnök nagyon kövér embereket. (Ducik voltak, külsőre nem volt jelentősége, csak állóképesség szempontjából.)
2016. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!