Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a ferfiak jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a ferfiak jobban viselik, ha parjuk anyja mindenbe belekotnyeleskedik, mint forditvaha mikor a nonek kell elviselnie hogy parja ilyen anyamasszonykatonaja?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán jobban lesz**arjuk igen.
2016. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez pozícióharc. A fiús anya úgy érzi, elveszítette a fia életében betöltött szerepét, így próbál létjogosultságot szerezni magának a mindennapi életben, például beleszól a főzésbe, takarításba, gyereknevelésbe. A barátnő meg nyilván rosszul tűri, mert ki szeretné, ha az anyósa eljátszaná a nagyasszonyt mellette. Szóval ez az alapja az egésznek.


Férfiaknál is előfordulhat, de sokkal ritkább, mivel a barátnő anyja és a férfi között nincs ilyen kifejezett rivalizálás, ráadásul a férfiak tényleg alapból jobban tesznek az egészre. Ettől még számukra is idegesítő lehet a kotnyeleskedés, csak az szimplán kotnyeleskedés marad.

2016. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom (a férfi) sokkal jobban felidegesíti magát az anyja (anyósom) bármilyen megjegyzésén, javaslatán, "beszólásán", még akkor is, ha egyébként neki is van hozzá köze (tehát nem a kettőnk életébe szól bele- még, mert vannak rá utaló jelek, hogy az unoka érkeztével ez meg fog változni), most pl a konyhát újítjuk fel a házában, és mi járunk utána alapvetően, és amikor anyósom mondogatja, hogy hogyan szeretné, mint szeretné, szerinte így vagy úgy lenne jobb (elvégre amúgy is ő az, aki használja, most nem azért), akkor tudatosan kell visszafognia magát, hogy ne szóljon vissza ingerülten, pedig egyébként szívesen segít és lelkes a kérdésben.


Szóval nálunk pl a saját szüleinkre érzékenyebbek vagyunk, a másikét azt egészen jól tudjuk tolerálni. De nálunk nincs is olyan köztem meg anyósom között, amiről a második írt (bár tudom, hogy az tényleg egy gyakori eset), engem eleve szeretett az anyósom de mióta már relatíve biztos, hogy unokákhoz jut általam, azóta kb a popókám kinyalja, annyira örül. Az én anyám meg annyira nem szól bele semmibe, vele kevesebb a kontakt, így nem igazán van a páromnak oka haragudnia rá. De szerintem nincsenek itt nemi különbségek, inkább a személyiségek harca ez első sorban.

2016. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi is ugyanolyan nehezen, vagy talán még nehezebben viseli, ha más mondja meg kívülről, hogy mit csináljon, hogyan csinálja.
2016. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfiak sokszor lesz.arják, elengedik a fülük mellett, és úgy csinálják ahogy ők akarják a dolgokat:) én legalábbis így tettem. Nők meg problémáznak rajta ha anyós úgy viselkedik ahogy nem tettszik nekik.
2016. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!