Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha azt mondjátok egy lánynak hogy szép, úgy is gondoljátok?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedsz egy lánnyal (nem szórakozóhelyen), és többször megdicséred milyen szép, akkor általában úgy is gondolod, vagy csak hízelegsz, mert meg akarod dugni?

Melyik a gyakoribb?



2016. szept. 25. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak annak mondom, hogy szép, akiről tényleg úgy gondolom. Mondjuk nyilván én is le akarok vele feküdni, de ha erre kérdezel rá, én sose akarok csak szexet, mindig kapcsolatot próbálok kialakítani. 23/F
2016. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd, legrosszabb esetben is jelent annyit, hogy ahhoz elég szépnek tart, hogy meg akarjon dugni, és ezért még némi energiát is fektet bele
2016. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a, valóban szépnek tartom és szeretném őt megismerni

b, csak meg akarom dugni

c, lehet, hogy ő intézi a hitelemet úgyhogy nem árt bevágódni nála

2016. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én, minden nőnek mondom. Ettől leesik a bugyija, az jó. Nem esik le, akkor is növelem az önbizalmát. Na meg illik is. Nem mondhatom azt, hogy igazi vasorrú banya. Különben meg valaki, biztos tényleg szépnek tartja.
2016. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogós kérdés. A nők szeretik a bókokat. De ha olyannak bókolok aki nem tetszik, abból ciki dolgok sülhetnek ki.
2016. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint annak mondom, hogy szép, aki tényleg az. Bár jobbszeretem a "vonzó" szót használni.
2016. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!