Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnál, ha megtudnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnál, ha megtudnád a férfiról, hogy csak egy nővel volt eddig (40+)?

Figyelt kérdés
Bár az az egy a felesége volt, vagyis most válunk. 18 évesen jöttünk össze, és sosem csaltam meg. Tehát nem tapasztalatlanságról van szó, hanem egyszerűen csak ő volt az egyetlen. Ismerkedésnél van akit ez esetleg zavar? Ha igen, miért?
2016. szept. 26. 00:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Akkor zavarna, ha ebben a korban szexuálisan tapasztalatlan lennél.

Most az oly mindegy, hogy azért jó valaki, mert 50-et kipróbált, vagy azért, mert volt 1, aki valaki volt.


Sajnálom egyébként a dolgot :(

2016. szept. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok 34 évesen, ez nem lesz gond szerintem.

Az már igen hogy nincs annyi szingli nő ezekben a korosztályokban mint huszon éves korunkban... Tehát nehezebb ismerkedni sajnos.

2016. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Elárulom, hogy a huszonéves nők a 40 körüli férfiakat részesítik előnyben.

Ha valakiknek, hát ennek a korosztálynak nem lesz gondja.

2016. szept. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez annyira nem igaz, nézz szét az utcán én nem nagyon látok 40 feletti pasikat 20 éves lányokkal...
2016. szept. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Pedig sok van.

Higgy nekem, én huszonéves nő vagyok :D


Ismerem a korosztályom :D

2016. szept. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hahóóóó, kicsit elkanyarodtunk a kérdéstől!
2016. szept. 26. 01:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem huszonéves lányokra vágyom.
2016. szept. 26. 01:35
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Én konkrétan semmit,mert férfi vagyok.

Viszont emiatt ne kattogj, aki emiatt problémázna, annak van gondja nyak fölött...attól,hogy egy nővel voltál életedben, még nem jelenti,hogy tapasztalatlan lennél.

2016. szept. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Fura világ, ahol egy férfinak szabadkoznia kell, hogy több mint 20 évig csak egy nő volt az életében. Nálam ez piros pont lenne. Szerintem ne görcsölj rá, nem fog zavarni senkit.
2016. szept. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint az a jó, ha egy pasi megdugott már vagy ötven nőt és az a menő nő aki lefeküdt vagy ötven pasival. Nem is tudom, én találkoztam már olyan nőkkel, akiknek sok pasija volt és annyit tudtak, mint egy darab fa. Gondolom, pasiba is van ilyen. Mindegy hány nővel volt már, ha ejt az ép aktuális nőre.
2016. szept. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!