Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnál, ha megtudnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnál, ha megtudnád a férfiról, hogy csak egy nővel volt eddig (40+)?

Figyelt kérdés
Bár az az egy a felesége volt, vagyis most válunk. 18 évesen jöttünk össze, és sosem csaltam meg. Tehát nem tapasztalatlanságról van szó, hanem egyszerűen csak ő volt az egyetlen. Ismerkedésnél van akit ez esetleg zavar? Ha igen, miért?
2016. szept. 26. 00:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem érdekelne, eleve meg sem kérdezném hogy hány nővel feküdt le, kit érdekel?

Nem számokból fogok megítélni valakit. Nettó baromság.

34/N

2016. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%
Egy ilyen szép hosszú kapcsolatot, főleg ha a nagy részében még boldog is volt mellette akkor irigyelném.
2016. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen nem zavarna, nem ítélném el.

Sőt, becsülném az őszinteségét, amiért ezt megosztja velem, illetve azt gondolnám róla, hogy valószínűleg egy hűséges, megbízható ember és 30 feletti nőként számomra ez a tulajdonság felértékelődik egy férfiban.


Amennyiben a válása is normális körülmények között (cirkusz, veszekedés, alacsony színvonalú sárdobálás nélkül stb.) lezajlott, a múltját valóban lezárta, kész az új kapcsolatra és nem az évtizedes múltjában szereplő exhez hasonlítgat mindent, korrekt, tiszteletteljes, ám megfelelő távolságot tart a volt feleséggel, akkor szívesen ismerkednék ilyen emberrel.

Én is elváltam, tudom, hogy lehet ezt is normálisan csinálni, akkor is, ha esetleg van gyerek is.

2016. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavarna, nem érdekelnek a strigulák. Gyanítom, hogy inkább őt zavarná jobban, hogy nekem több is volt, mint egy.
2016. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom, komolyan veszed a huseget es a parvalasztast. Es gondolom, ilyen partnerre vagysz. Altalaban az ilyen noknel ez nem gond. Egyebkent mi is 35 es 40 evesek vagyunk, es mindkettonknek csak egy parja volt.
2016. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Örülnék neki hogy nem ment át a fél városon.
2016. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!