Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen gyakran fordul elő, hogy egy igazán szép lány öngyilkosságon gondolkodik?

Figyelt kérdés

Jogosan kérdeznétek, hogy milyen összefüggést látok. Az, hogy ahogy észrevettem, a szépek általában szerencsések is, és sokkal kiegyensúlyozottabb életet élnek, párkapcsolati problémájuk is ritkább.


Ebből kiindulva szerintetek mennyi valóság alapja lehet Sub Bass monster új klipjének, ahol pont egy gyönyörű lány kapott ilyen szerepet?


https://www.youtube.com/watch?v=x0VmSfhVFvk



2016. szept. 24. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

honnan tudod, hogy aki kívülről szép, az belül is az? lehet, hogy egy idegi roncs, nulla önbizalommal, tele kétellyel, és egyáltalán nem kiegyensúlyozott az élete!!

és mi ez az agyament h..lyeség, hogy "Az, hogy ahogy észrevettem, a szépek általában szerencsések is, és sokkal kiegyensúlyozottabb életet élnek, párkapcsolati problémájuk is ritkább."?? tévedésben élsz, de nagyon!!!


ne a külső alapján ítéld meg az embereket!


az öngyilkossághoz pszichés okok vezetnek!

2016. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én tudok egy lányt az egyetemről, aki meghalt és beírtam a googlebe a nevét és a google utána tette, hogy öngyilkosság. Szép lány volt.
2016. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Az embert élete során kinézetétől függetlenül rengeteg tragédia érheti. Hiába szép valaki, attól még lehet az apja alkoholista barom, érheti szerelmi bánat és akár még is erőszakolhatják. Aki érzelmileg labilisabb, az meg simán menekülhet az öngyilkosságba az ilyen érzelmi hatások miatt.
2016. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

A traumák és ennek a feldolgozási képtelensége nem függ a külsőtől.

Bárkit érhet olyan életesemény, ami borzalmas.Azt meg nem a külseje döntötte el, hogy nem tud vele megbirkózni.

2016. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
#5: Áruld már el, miért. Ugyanúgy más embereknek is vannak problémáik, sokkal súlyosabbak, mint azt te gondolnád, mégsem menekülnek gyáván öngyilkosságba, mint az a néhány elkényeztetett pipiskedő fruska, akik unalmukban már nem tudnak mit kezdeni az életükkel.
2016. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Ó a szép veszprémi viadukt.:)

Amúgy meg a volt barátnőm is hiába szép külsőre. Önbizalom és szeretethiányos ezért aztán a lelke beteg.

2016. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Molnár Csilla pont most 30 éve, hogy öngyilkos lett. Szépségkirálynő volt.

Nem ő az egyetlen.

2016. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit.


Persze, én is tudom, hogy nem minden a külső.

Azt még itt olvastam, hogy a szépek szerencsésebbek, és tudom, nem kell mindent elhinni, amit itt írnak :D , csak valamiért az sugárzik belőlük, hogy nekik nincs semmi problémájuk, ők mindig boldogok. (lehet, hogy csak jól rejtegetik)

Meglepő ezt olvasni, hogy vannak ilyenek esetek.

2016. szept. 24. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

a kifutó a semmibe című filmben ilyen karakter van.

nézd meg ha érdekel.

2016. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, majd megnézem.


Csak a klip kapcsán jutott eszembe, hogy mennyire nem illik a szerep ehhez a lányhoz.

2016. szept. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!