Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Elmagyaráznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elmagyaráznátok, hogy az ilyen férfitársaitok vajon milyennek látják a világot?

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció: négy lány áll a buszmegállóban. Ketten beszélgetnek, a másik kettő ismeretlen.

Jön egy benga férfi nagy lendülettel az utcán, teljes erejéből nekimegy vállal az egyik lánynak direkt, durván, majd továbbmegy.

A lányok csak állnak ledöbbenve, hogy mi történt, egyik sem mer utána menni, hogy ez mi volt, mert fél, hogy bántani fogja.


Ilyen férfiak miatt félünk tőletek... Mégis, mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Annyira dühös voltam, legszívesebben kiosztottam volna, de féltem nagyon...


2016. szept. 28. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
honnan a fenéből kellene nekem tudni, hogy egy ilyen agyhalott idióta, milyennek látja a világot?
2016. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

lehet valami baja van, vagy aznap rúgták ki, akár a bnője, vagy simán nőgyűlölő.

de az általánosítás durva

a férfiakra inkább az jellemző, hogy mindenkit felszednének ha lehetne

2016. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Amikor kalapács van a kezedben, mindent szögnek látsz.


Az ilyen állat ott tart, hogy minden kalapácsnak lát. Ugye érted?


Gondolom valami nőgyűlölő lehet, akinek nincs akkor szerszáma se, mint egy negró.

2016. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Vagy nők k_rválkodtak előtte és állták el az útját. Sz sem szép dolog ám.
2016. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Borongósnak.
2016. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom sietett valahova, ti meg elálltátok az utat.

Nekem is van olyan, hogy felidegesítenek az emberek, azzal hogy nem tudnak közlekedni. Igaz én csak akkor lököm fel őket, ha szólok és nem megy arrébb. Természetesen a nőket, a gyerekeket és a sérülteket nem bántom ekkor sem.

2016. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Meg emellett én a kérdésben látok némi túlzást, hogy teljes erejéből lökte meg a lányt. Ha így lett volna akkor mentő is kellett volna a helyszínre. Jártam úgy, hogy siettem valahova és előttem meg a járda közepén két csaj annyira belemerült a beszélgetésbe, hogy ugyan el nem engedtem volna. Meg nem löktem egyiket sem, de mérges voltam rájuk. Van aki meg nem cicázik, ellöki őket az útjából. Valahol jogos, mert nem kell kisajátítani az egész járdát.
2016. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A buszmegállóban álltunk, nagyjából 4 méter széles helyen el tudott volna menni. Direkt ment neki a lánynak, és nagyon durván, a vállával
2016. szept. 28. 13:29
 9/21 Gotland ***** válasza:

ma 13:11


Értem. Nincs szád? - "Bocsi, hálás lennék, ha elengednétek. - Köszi".

Megvan oldva, és még felfújnod sem kellett magad, nemhogy lökdösődni.


Lehet nem hallottad még, de néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt.

2016. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

És miért a többi néhány milliárd férfi mondja meg, hogy egy ilyen tahó mit érez?

Kedves kérdező, egy ilyen kérdés után te sem lehetsz értelmesebb, mint az a "benga férfi" aki nektek ment.

2016. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!