Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Velem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok? Velem még ilyen soha nem fordult elő.1-2 hónapja elkezdtem megismerkedni a munkahelyemen egy nálam 12 évvel fiatalabb sráccal. Ld. :Lent

Figyelt kérdés
Nagyon kedves és intelligens, nem utolsó sorban rendkívül helyes. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Úgy gondolom, hogy teljesen egy hullámhosszon vagyunk, egy az érdeklődési körünk. A társaságában maradéktalanul boldognak érzem magam és szerintem Ő is, látszik rajta. Ha teheti, többször is egy nap meglátogat az irodában ahol dolgozom, Ő egy másikban van. Rengeteget viccelődünk vagy nevetünk együtt. Ha segítséget kértem, rögtön jött. Munkahelyen kívül chatelünk, ami mostanában sajnos egyre ritkább és nem tudom miért. Jelenleg nincs barátnője, nekem sincs párom már egy jó ideje. Tudom, hogy nem vagyok közömbös neki, már tett olyan megjegyzéseket. Viszont kétszer is hívtam, hogy üljünk be valahova és kibújt alóla. A chat is jóval kevesebb már, amint írtam, valamikor csak egy szóval válaszol. Mi a véleményetek? Megijedt tőlem? Vagy barátnak/havernak tekint? Jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, amit Ő nem tud. Sok férfinak tetszem, de úgy érzem, hogy vele lennék boldog. Mi a véleményetek? Mit tegyek most? Lehet, hogy már nem érdeklem annyira, mint egy hónappal ezelőtt?
2016. szept. 28. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

ha csak 8 évvel gondol idősebnek az is nagyon sok. de ha hattal az is. az, hogy volt már ilyen csaja az azt is jelenti, hogy tudja a saját bőrén is, hogy ez nem könnyű társadalmilag.


szerintem, ha már nem dolgozol ott lehet könnyebb lesz találkozni. nekem tuti nehezebb csajozni munkahelyen, mert benne van, hogy ha nem jön ki jól, akkor ott kell ezzel a dologgal együtt élni tovább.


és hogy magamról írjak tovább én akkor mozdulnék ekkora korkülönbségnél legnagyobb eséllyel, ha tudom, hogy ez valami hab könnyű dolog, amiből könnyen tovább állhatok, ha úgy adódik. vagy ha totál szerelmes lennék mint atom. de ekkor is tökre szorítana, hogy úr isten mibe mászik bele.

2016. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
de amúgy ha te tudod hány éves, ő is tudhatja valakitől ugyanígy nem?
2016. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#9 Ez nagyon kedves, amit írtál, köszönöm :-)

De most még azt sem tudom, hogy akar-e egyáltalán tőlem valamit...

2016. szept. 29. 01:21
 14/21 A kérdező kommentje:

#11 Köszi a részletes választ! :-)

Nem hiszem, hogy foglalkozna a társadalmi megítéléssel. Ő jóval többnek néz ki a koránál, én pedig kevesebbnek. De lehet, hogy így is ez a probléma. Viszont én vállalnám. :-)

2016. szept. 29. 01:31
 15/21 anonim ***** válasza:
13%

Elhívod és kibújik alóla. De szerinted:


"Sok férfinak tetszem, de úgy érzem, hogy vele lennék boldog"


Mekkora ostoba piccs vagy! Én a helyedben elsüllyednék szégyenemben!


Nyilván nem vagy jó nő, ha nem ugrik egyből egy kis takony se neked. De áltasd még magad...

2016. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15 A válaszod köszönöm, de Téged minősít :-))))
2016. szept. 29. 07:27
 17/21 anonim ***** válasza:

gondolom nem volt mèg férfivel kapcsolata, és megijedt...pl hogy a munkahelyen kitudódhat a dolog. lehet, hogy több esélye lesz a dolognak, ha már nem dolgozol ott.

én szurkolok! :D írd meg majd sikerűlt a valami, kíváncsi vagyok :)

2016. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nagyon köszönöm a válaszod és a kedvességedet is! :-) Volt már pár barátnője, a legutóbbi is idősebb volt nála, én is nő lennék.
2016. szept. 29. 10:04
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtd el az illtőt, keress magadnak valaki mást aki korban jobban hozzád illik.Ahogy irtad lehet,hogy ő idősebbnek ,te pedig fiatalabbnak látszol a valós korotoknál de akkor is ez a 12 év életek ezen szakaszában nagyon sok.Gondolom te már szeretnél egy komoly,hosszú távú kapcsolatot ,ő pedig ezzel még bőven ráér.Képzeld el mi lenne ha esélyt adnál magatoknal és mondjuk 5 év múlva vége lenne,te ott állnál 37 évesen ő meg akkor lenne 27 és még akkor is előtte állna az egész élet.Én biztos akár mennyire is tetszik az illető az eszemre hallgatnék nem a szívemre.
2016. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most láttom ,hogy 39 lennél 5 év múlva ,de mindegy.Ugyanúgy gondolom.
2016. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!