Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gaz 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gaz 30 eves férfiként otthon lakni a szülőkkel munka nelkul, es egy eves parkapcsolattal (a barátnőm is otthon lakik a szüleivel)?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem, bár függ attól is, hogy miért nincs munkád. Ha egy tetves lusta gyökér vagy akinek büdös a munka, tehát pénzed sincs albérletre vagy venn iegy házat, lakást, akkor meg igen, az.
2016. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lenne munka, de az nekem messze van a csaladtol.
2016. júl. 7. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

nem ciki,a mai világban...

a mai világban nagyon nehéz megteremteni a mai fiatalnak a lakást,házat ahol lakhatnának

így legtöbb esetben szülőknél élnek,vagy hozzájuk költöznek általában nagyon sok 20-30ast ismerek így,

ha megengedik miért ne?


az albérlet az drága,annyiért segítenek szüleiknek és másra megy el az a pénz,sokkal értelmesebb dolgokra


sajnos nagy a munkanélküliség,ezért nehéz az elhelyezkedés

közmunkára van esély,sokaknak még az se jut...

sajnos a mai fiataloknak nagyon nehéz ....

nehéz az élet,sok sikert kívánok mindenkinek!

2016. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
első voltam; európában ez a trend most, nehéz megteremteni az induláshoz szükséges tőkét. Én 28 évesként anyámmal és a barátnőmmel élek. Van egy lakásom is, de egyszerűen jobb a családi házas környezet, jobban szeretem, illetve nagy a ház és anyám sincs egyedül. Meg amíg nincs feleség nem fogok venni 30-40M-ért egy házat amit végül utálni fog a leendő feleség...
2016. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos néha áldozatokat kell hozni. Nekem ez a "messze lenne a család" béna kifogás lenne, és nem is nagyon terveznék komolyabban az illetővel, ezek után.

És nem azért, mert pénzéhes krv vagyok, hanem egyszerűen azért, mert egy 30 éves emberben legyen már annyi, hogy önállósodni akar és nem ijed meg egy ilyen kihívástól.

2016. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Nem, de lényeges, miért nincs munka. Az, hogy messze van a családtól szerintem nem túl hiteles válasz, kivéve, ha mondjuk önálló munkából nem tudnál albérletet fizetni és ebben a munkahely sem segít, vagy családtagról kell gondoskodnod.


Ha csak a ragaszkodás miatt, akkor szerintem 30 évesen már ideje lenne elszakadni.

2016. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de mivel én külön élek legalább 6 éve, szitutól és embertől függ, de zavarna, ha a pasim még nem élt volna egyedül. Volt ilyen pasi, és kicsit kiábrándító volt, hogy kvázi a második anyának nézett, mert otthon csak úgy rend lett, befizetődtek a számlák, mindig volt kaja a hűtőben stb. Aki még nem élt külön, az kicsit önállótlanabb és kényelmesebb általánosítva persze. Ha meg nem dolgozik, én meg ugye igen, az neki lehet hogy kellemetlenebb, mint nekem. Amúgy most pont olyan srác tetszik, aki még otthon él, de mondjuk rengeteget dolgozik. Fél mondatokból kihallom, hogy zavarja, hogy "előrébb tartok"az életben, és jobban keresek.
2016. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem gáz. Nem ismerem a körülményeket, de abból, amit leírtál, te 30 éves "férfi" létedre kielégítőnek találod, hogy anyáddal lakj, nem igazán zavar, hogy nincs munkád, és ami lehetne sem felel meg neked, mert hogy túl messze van.


Mindenki kerülhet nehéz helyzetbe, ebben az esetben hazaköltözni ideiglenesen, teljes mértékben elfogadható és érthető. Munkanélkülinek lenni egy darabig szintén az. De hosszútávon, kényelemből kiábrándító.


A barátnőd egyébként hogy tud felnézni rád, mint férfira? Mert se munkád, se ambíciód, semmid. Hogy lesz így egyszer saját családod? Hogy lehet így veled hosszabb távra tervezni?

2016. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Gáz. Az én fiamnak is büdös a munka. A feleségem sem dolgozik. Én meg leléptem. Nem mintha nem tudnám eltartani őket, de ló...f..t a seggükbe.
2016. júl. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!