Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
23/F vagyok, 1,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. az egyik barátnője felajánlotta, hogy nagyon szívesen szexelne velünk hármasban...persze nekem ez nagyon megmozgatta a fantáziámat, a barátnőm is mondta régebben hogy kipróbálná egy lánnyal de nem tudom ez mennyire tenne jót a kapcsolatunknak...
2016. okt. 1. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

mi ezt honnan a fenéből tudhatnánk? nem vagyunk jósok, hogy mennyire tenne jót a kapcsolatotoknak. a ti kapcsolatotok, döntsetek saját belátásotok szerint. mivel mind a ketten benne vagytok, nem értem, hogy mi a gond és miért lenne negatív hatással a kapcsolatotokra.


ennyire ne legyél már gyerekes gondolkodású!


én elzárkózom az ilyentől, nem is minősítem.

2016. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Reggeli merevedés ihlette kérdés....


Nem minősítem én sem.

2016. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%
Mi nem. Én úgy vélem a kapcsolatunk erős és stabil, de egy ilyen dolog abszolút megköveteli az embertől, hogy érzelmileg is olyan legyen. Nem tudom, hogy fel tudnánk-e dolgozni egy ilyet.
2016. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

En nokent voltam ilyenben. Aznap osszejottem a baratnommel, a pasimmal szakitottam es jartam a csajjal par honapot.

N

2016. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 #4 köszönöm a normális válaszokat!
2016. okt. 1. 09:33
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
64%
Ti tudjátok hogy milyen a kapcsolatotok. Te végig tudnád nézni ahogy a csajod mást cumizik, màs tolja hàtulról? Ugyanez van fordítva is
2016. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Az hogy a barátnőd kipróbálná lánnyal, valamint az, hogy belemenne abba, hogy te egy másik lánnyal (is) szexelj, azt két nagyon különböző dolog. Gyanítom, hogy a barátnője csak be akart kavarni a kapcsolatotokba.
2016. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!