Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a Phd-s tanáromat, akit nagyon megkedveltem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 5évvel idősebb nálam és komoly párkapcsolata van, amibe nem szeretnèk belerondítani, de nem is nagyon sikerülne, hiszen gyönyörű barátnője van. Velem sosem lenne boldog, ezt innen megmondom. Mégis mit kène tennem? Fizikailag rosszul vagyok, hányingerem van, görcsöl a gyomrom. Már a tantárgyat is alig tudom tanulni, de megbukni nem kéne.

21N


2016. okt. 1. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A lobotómián gondolkozz el.
2016. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csúcs:) Hasonlókat neked is...
2016. okt. 1. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Köszi :)

Viccet félretéve, csak az idő segít. Mivel el akarod felejteni, menni fog.

De ismered a viccet, hogy most tíz másodpercig NE gondolj egy kék szemű elefántra?

Na, ne görcsölj, éld az életed, és idővel kifakul az érzés, és jobban leszel.

2016. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyet akkor felejted el, ha jön egy másik, aki jobban érdekel. Nálam még nem jött. De szívesen visszamennék egy phd-re, csak nem szeretem a területet, amit oktat. :P
2016. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd akarattal, hogy felejsd el. Tapasztalatból mondom, hogy úgy nem fog menni, legalábbis nekem nem ment. Amikor hasonló helyzetbe voltam, nekem az segített, hogy 1. szembe néztem vele, hogy szeretem ( nálad ez már megtörtént) 2. szembe néztem a ténnyel is, hogy ő valaki mással van. Akármit bele lehet magyarázni akármibe, de ezek valós tények. Ettől még nem fogod elfejteni, de könnyebb lesz. Még valami: Ne találkozgass valaki mással, aki nem is tetszik csak azért, hogy elfelejtsd, mert annak nem biztos, hogy jó vége lesz. Én annó ezt a hibát követtem el.
2016. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezek után segíthet a kapcsolat megszakítása, ami nálad most sajna nem lehetséges, de ha vége ennek a tárgynak akkor próbáld meg megoldani, hogy ne kelljen találkoznotok, persze ne úgy, hogy minden nap azon kelljen görcsölnöd, hogyan kerüld el.
2016. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!