Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek szabad megcsalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek szabad megcsalni a párját, de egy férfinek nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség
2011. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Neji ***** válasza:
Persze!A férfi meg megölheti és nem büntetik meg érte,de ha a csaj öli meg őt meg megbüntetik.
2011. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez fura.Eddig mindíg az volt, hogy a férfinak szabad mert macsó a nőnek nem mert k@rva.Amúgy én nem csalnám meg sosem a párom mert undorító dolognak találom.Mindkét fél részéről szemétség szerintem.24/L
2011. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég összetett kérdés, ha belegondolunk. Mindkettőtől elég csúnya dolog. Viszont az is hülyeség, ha mondjuk a nő megcsalta a férfit, mégis együtt maradtak és a férfi úgy próbál "revansot venni", hogy ezután ő is megcsalja a nőt. Ez nem vezet sehova, ilyenkor a szakítás jobb megoldás, mint a megcsalás.

De olyan pár is láttam már, ahol mindketten agyba-főbe csalták egymást és nem nagyon számított. Én nem nagyon értem az ilyet.

2011. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
összetett kérdés, mert ez fordítva is igaz lehet. mindegyik oldalba bele lehet magyarázni, hogy megszabad csalni a másikat, de igazából semmi sem mentség rá.
2011. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Vagyis, hát mindkettőnek szabad, csak annak súlyos következményei lehetnek,
2011. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem megcsalt a nagy szerelmem. Azután minden barátnőmet megcsaltam, azt hittem így könnyebb lesz elviselni, ha ők is félrelépnek. Aztán annyira megutáltam ezt az egészet, hogy ma már inkább hagynám leszáradni a farkam, mintsem megcsaljam a barátnőmet.
2011. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Én megcsaltam a férjem semmivel se lett jobb a helyzetem. A férjem ugyan úgy nem szeretem, de anyagiak miatt nem válhatok, mert ugye ki hova menne. Így is nehéz megélni, meg ugye a gyerekek is. A szeretőt imádom de szívtam miatta, mert egy érzéketlen gyáva. Úgyhogy tanultam a hibámból!! Többet egy férfit se engedek a közelembe, inkább egy vibrátorral kötök házasságot, mert nem bánt és nem aláz meg!!!! Szar az élet.
2011. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy érzéketlen gyáva? Az egész a szexről szólt köztetek vagy nem? Akkor meg? Vagy talán miatta el akartad hagyni a férjedet?
2011. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen elhagytam volna.
2011. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!