Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szabad azt egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szabad azt egy férfinek amit egy nőnek nem?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi megcsal valakit akkor annyivel el van intézve,hogy ösztönlény. Ezen nem kell meglepődni. De ha egy nő csalja meg a párját akkor már egyből mekkora ordas qurva,hogy képzeli stbstb.

Ha egy nő mond valamit akkor egyből le van szólva,hogy túlságosan az érzelmi oldalát nézi a szituációnak.

Ha egy férfi nem csinálja meg a ház körüli teendőket akkor azt mondják,hogy de szegény még dolgozik is mellette.

De ha a nő nem főz,mos,takarít(mellette dolgozik) akkor már egyből lusta tehén.



2016. okt. 1. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%
# 6 Mert nem vagy képes elviselni a kritikát, ahogy a nők 99.9 %a
2016. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11#

Egyrészt igen úgy van ahogy mondod.

Másrészt nem az én stílusom kezdeményezni.

Sajnos nem vagyok egy 10/10 szépség és nem fogom magam leégetni azzal, hogy ÉN(!!!) ismerkedésnél kezdeményezzek egy férfinál.


U.i.: Bírom a kritikát! De csak az építő jellegűt!

2016. okt. 1. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!