Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket tizen-huszonévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket tizen-huszonévesen hajt a vérük, azok képesek lesznek valaha lenyugodni valaki mellett?

Figyelt kérdés
Vagy ez egy örök körforgás? Higy mindig az új kell? Ezeket a fajta embereket nem lehet megtartani hosszútávon?
2016. aug. 3. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
23 éves nő vagyok és nem vagyok jós, nem tudom mi lesz x év múlva. Nekem ez így jó és én szeretem az életemet, nem tervezek megváltozni.
2016. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
mindig lesz egy balek aki azt hiszi hogy 500 partner után pont miatta hagy fel ezen életvitelével a másik de végülis a válóperes ügyvédeknek is meg kell valamiből élniük
2016. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos én is ismerek olyan lányokat/nőket, akik elég korán "elkezdték élni az életüket" (tényleg minden értelemben). Mire 18-20 évesek (lettek), már igazából kiégtek szintén minden téren. Szerintem valami nagyon erős szál kellene, hogy fűzze őket a társukhoz, ahhoz, hogy lenyugodjanak valaki mellett. Nem kizárt a dolog, de ez történik a legkevesebbszer.
2016. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Én egyetlen esetet tudok, a szüleimét . Apum sok nővel hált,sokat csajozott ,megcsalta a feleségét is (a nő kezdte a dolgot :D) és mostmár kb.25éve hű társa anyumak ,szóval vannak kivételek de az nagyon kevés sajnos.
2016. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor se tudnak, ha akarnak.

Egyszerűen nem tanulják meg, hogy hogy működik egy tartös kapcsolat, hogy kezeljenek egy konfliktust, nem képesek uralkodni a vágyaikon, stb.

Megmarad náluk az a minta, hogy van valami gáz, akkor csere.

Egy ideig lehet hogy elbohóckodnak valaki mellett, aztán ha bármi apróság nem tetszik, akkor elkezdenek félrejárni. Persze teljesen jogosan és okkal, elvégre a házasságuk boldogtalan, elhanyagolja őket a másik, stb...

Ilyen emberrel nem érdemes hosszú távra tervezni, egy-két menetet lenyomsz vele, némi szexuális tapasztalatcserére jó lehet (bár nem igazán hozzák az elvárt színvonalat), aztán mehet a levesbe.

2016. aug. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Átmenetileg....férjhez mennek, gyereket szülnek, aztán előbb utóbb sajnos igaz lesz rájuk a mondás, hogy kutyából nem lesz szalonna....
2016. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Pont a kiégés miatt, egy idő után borzasztó nyomasztó ugyanaz az életvitel. Ha huszonévesen felhagynak vele, a következő 20 évben nyugira lehet számítani tőlük. A környezetemben azok csalják meg a házastársukat(férfiak és nők egyaránt) akik csodálkoznak, ha tetszenek valakinek, hogy valaki le akar feküdni velük, hogy másnak is kellenek. Sosem lesz kevés partnert(5 alatt) "elfogyasztott" párom, esetleg önbizalomhiányos.
2016. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sose lesz férjem, gyerekem sem. Utálok mindent ami leköt vagy szabályoz. Utálom a monotonitást, szeretek ismerkedni, élvezni az életet, utazni, stb. Ha másnak nem tetszik akkor ne legyen a közelemben, az én életem. Mellesleg nem kezdtem korán, 19 évesen volt az első szex. Első voltam.
2016. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fura kérdès...több esèlyt látok arra, hogy egy ilyen nő ha "kièlte magát"ès megtalálja a szerelmet akkor nem fog félremenni, mint arra, hogy az marad hűsèges aki a férjével szexel először...
2016. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7. En 5partner alatt vagyok (konkretan 3,a harmadik jelenleg is tart) , de pl sosem vagytam arra,hogy ugymond "kieljem magam " ,minel tobb emberrel. Lehetoseg lett volna,lenne szexre,de ez nekem meg nem kell.:) ilyen is van.


en egyebkent csak olyat ismerek akit meg most is a vere hajt,neha szeretne megallapodni,de ez kosza gondolat,a vere tovabb hajtja.

olyat nem lattam,aki lenyugodott.

2016. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!