Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja, hogy mit akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja, hogy mit akar, vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Na szoval, mivel régi kérdést nem lehet linkelni elölről leírom. Van egy lány, nekem nagyon bejön... Egyetemre járunk. Msn en szoktam vele beszélni, mert így egyébként nem sokat találkozunk. Egyszer megpróbáltam elhvíni valahova, nem válaszolt, másodjára megpróbáltam azt mondta ok, de elfelejtette... aztán mondta, hogy bocs mégse tud jönni, mi lenne ha később??... na jó.. azt nem felejtette el, megvolt szép volt jó volt, de hát óra előtt voltunk , és én mentem órára, ő meg még éppen írta a háziját(meg hát igen közben is házit írt, ilyen kiselőadás féleséget..) Aztán ez így alakult:S, de azután, írt egy sms-t sajnálja, ha untatott volna. Most meg mondom jó, de akkor jöjjön el oda, ami nem az iskola... erre még alszik egyet:S Ennyi lenne, de a dologhoz hozzátartozik, hogy hááát amikor "bókolnék" neki az úgymond nem mindig"tetszik" neki. Amikor meg piszkálom, akkor meg rögtön figyel... ezt meg is jegyeztem neki. Lehet kimaradt valami, de akkor megírom. Bocs hogy hosszú lett.
2010. ápr. 24. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nehéz eset, nem érdemes vele sokáig húzni az időt, vagy döntés elé kell állítani, vagy hagyni kell, ha nem mutat nagyobb érdeklődést.
2010. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem akarom csak úgy elengedni.
2010. ápr. 24. 20:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. Ne foglalkozz vele, nincs értelme ennyit gürcölni a semmiért. Keress mást. Lesz aki nem lesz "ilyen" veled, mert ez valahol már bunkóság.


üdv

2010. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam eddig, csak én kb. fél évig játszottam ezt egy lánnyal. Akkor elég lett...pedig mondhatom, hogy kezdtem szerelmes lenni, és nehéz volt beletörődni, hogy nem lesz belőle semmi.
2010. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát most már lehet döntés elé kell állítani, mert nálam ez végül is ha szigorúan nézem 1 hónapja megy. De nem mondom azt, hogy most akkor szerelmes vagyok, de nem tudom, nem lenne egyszerű elengedni csak úgy.
2010. ápr. 24. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle egyenesen, hogy járna-e veled.

Lehet, hogy csak húzni akar kicsit, de az is lehet, hogy nem akar megbántani azzal, hogy nemet mond.

2010. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amikor azt hiszem, hogy na most vége, végleg lekoptatott, akkor csinál valamit, ami ellenkezik a dologgal. Most is, jó van elkezdett házit csinálni, ez remek... erre írja, hogy sajnálja ha untam. Egyébként nem tartom kizártnak, hogy neki az alaptermészete ilyen, mármint az, hogy nem szereti, ha bókolnak neki. Mondjuk nekem úgy tetszik ahogy van, csak jó lenne tudni, akkor mi a pálya.
2010. ápr. 24. 20:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én kiszemeltem ugyanilyen volt. Néha egyértelműen koptatott, aztán mikor már feladtam volna, ő jelentkezett. Na ezt untam meg fél év után. 20:45 voltam
2010. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az számok ellenem vannak, de én bízok az 1%-omban.
2010. ápr. 24. 20:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy csak próbálom bemesélni magamnak a "jó" dolgokat?
2010. ápr. 24. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!