Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire képes egy domináns nőstény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire képes egy domináns nőstény?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy egy domináns csaj az mit tehet meg a társaság többi csajával szemben? Pl. szemezhet a másik csaj pasijával vagy mit tudom én. Ha történt már veletek ilyen vagy látatok,hallotatok ilyenről azt légyszi írjátok meg.Vagy esetleg van olyan hogy túl messzire megy a domináns csaj szerintetek és ha van mi lesz a következménye?
2010. ápr. 24. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva nem szeretem, ha egy csaj nyomul! És ezzel nagyon sok hímember így van! :/


15/F

2010. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a "falkád" domináns nőstényének semmire sincs joga, olyan dolgokkal kapcsolatban ami a magánéletetekkel függ össze. Megmondhatja, mi a trendi, vagy hogy ki béna, de ennél tovább nem igazán kéne engedni.


Ja és ha túllép a határon, akkor bizony annak könnyen durva veszekedés vagy akár verekedés is lehet a vége :D

2010. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézzél rá kérdőn, aztán fejeld le.
2010. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehet semmit. Az más kérdés hogy ő nem úgy gondolja. Mondjuk párkapcsolati témában egy balf@sz csávó is kell ahhoz, hogy "messzire menjen".
2010. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, nem tehet meg semmit, max ha a balf@sz csávó enged neki.
2011. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!