Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem akarja bevenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akarja bevenni az esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit elragadtattuk magunkat, nem volt óvszer kéznél, úgyhogy anélkül csináltuk. Kivettem időben, legalábbis azt hiszem, de így utólag nem vagyok 100 %-ig biztos benne, mert elég részeg voltam. Ezt mondtam a barátnőmnek is, meg azt is, hogy lehet a 72 órás tabletta jó ötlet lenne, de azt mondja ő olyat többet nem vesz be, mert egyszer használta, és nagyon szarul volt tőle. Hányt, görcsölt, összezavarta a menzeszét hónapokra, stb. Mit csináljak? Próbáljam meggyőzni vagy neki van igaza, és ennyitől úgyse lesz terhes?
2016. okt. 5. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem akarja bevenni, akkor erővel nem tudod lenyomni a torkán.


Megpróbálhatod meggyőzni, például azzal, hogy most nem kockáztathattok gyereket, mert nem vagyok olyan lelki/anyagi állapotban. Ha tapló vagy, akkor fenyegesd egyedülálló anyasággal meg abortusszal.


A helyzet az, hogy az imádságon túl semmit nem tudsz tenni. Legközelebb majd nem basztok be, mint a disznó, és nem basztok felelőtlenül.

2016. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Bízz részeg valódban. Csak utólag nem vagy biztos. Sztem akkor tuti biztos voltál benne.

Nem olyan fontos, kétlem baj lesz belőle.

2016. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Gratulálok, Apuka! :)
2016. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Az a te döntésed volt, hogy nem húzol gumit, de azért dugsz, legfeljebb kiveszed időben. Ennyi!


Innentől átadtad a gyeplőt a barátnődnek, és teljesen a kezében vagy.

Ha nem vesz be 72 órásat, nem vesz be, ha nem megy abortuszra, nem megy: teljes mértékben az ő döntése, és neked nincs beleszólásod.


Tanulság: mindig legyen kéznél óvszer. Gondolom, mikor elindultál otthonról, még józan voltál, látod, akkor kellett volna eltenni.

2016. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hülye voltam, de most már nem tudok mit csinálni! Tegyük fel időbe kivettem tényleg, akkor valószínű nem lesz terhes, ugye?
2016. okt. 5. 14:30
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem védekezel akkor mindig ott a lehetőség a terhességre, de minimális az esély, bár sokaknak így lett baba... Úgyhogy elkezdenék inkább egy B tervben gondolkodni, h "mi van ha...".


Amúgy baromi felelőtlen vagy, és mellesleg sajnálom, h ilyen barátnőd van, aki kihasználta az állapotodat arra, h megpróbál esetleg így teherbe esni, mert nagyon úgy tűnik, h ő erre ment lesz*rva a véleményedet. Én lehetnék akármennyire becsiccsentve, van annyi eszem, h ha elkap a hév a párommal, h ráparancsolok, h húzzon gumit ha nem szedek antibébit... Vagy ha mégis, akkor mérlegelem, h az a gyerek ha megfogan, akkor hogyan lesz eltartva és bármennyire rosszul lennék a 72 órástól, akkor is bevenném, a páromra való tekintettel is, ha egyszer úgy van "tervezve", h most még nem! Nagyon önző egy barátnőd van és egyet tanácsolhatok! HA úgy adódik, h nem terhes és megjön neki a menstruációja, azonnal szakíts vele! Egy ilyen álszent nővel képes lennél továbbra is együtt maradni? Aki semmibe nézi a véleményedet?

2016. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem akar gyereket ő sem jobban, mint én, ez 100 %. Mindig hangoztatja, hogy nem szereti a gyerekeket és lehet soha nem is akar. A pénzem miatt szintén nem akarhatja, tekintve hogy egy fillérem sincs. Ő jobban áll anyagilag, mint én. Inkább csak nagyon felelőtlen és úgy gondolja, úgyse lesz semmi gond, vele nem történhet meg ilyesmi...
2016. okt. 5. 14:50
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez nem így van! AKi nem akar gyereket, az mindent megtesz azért, h a legbiztosabbra menjen, h ne is legyen. Mindent megmozgat annak érdekében...Úgyh vagy jó színész volt, vagy agyilag teljesen -IQ... És ha esetleg lesz gyerek? Mit csinál? Kidobja az utcára mert ő nem szereti a gyerekeket? :D Vagy akkor már hirtelen akarni fogja?
2016. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Továbbá én sem szeretnék még 22 évesen gyereket, hangoztatom is a páromnak, de ha becsúszna nem vetetném el... Ő lehet ez az utolsó részt elfelejtette neked megemlíteni... :)
2016. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát, lehet kamuzik, bár tényleg nem értem mit nyerne vele. Mindketten egyetemisták vagyunk, nem dolgozunk, egy fillérünk sincs, neki a szülei legalább jól állnak anyagilag, nekem még a családom is csóró. Soha szóba se került köztünk se gyerek, se házasság, közös jövő, de még egy közös nyaralás se.
2016. okt. 5. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!