Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem akarja bevenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akarja bevenni az esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit elragadtattuk magunkat, nem volt óvszer kéznél, úgyhogy anélkül csináltuk. Kivettem időben, legalábbis azt hiszem, de így utólag nem vagyok 100 %-ig biztos benne, mert elég részeg voltam. Ezt mondtam a barátnőmnek is, meg azt is, hogy lehet a 72 órás tabletta jó ötlet lenne, de azt mondja ő olyat többet nem vesz be, mert egyszer használta, és nagyon szarul volt tőle. Hányt, görcsölt, összezavarta a menzeszét hónapokra, stb. Mit csináljak? Próbáljam meggyőzni vagy neki van igaza, és ennyitől úgyse lesz terhes?
2016. okt. 5. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha megy kaparásra, és attól lesz szarul, akkor rájön, hogy a 72 órás lett volna a kisebbik rossz.

Ha nem tudsz rá hatni, akkor hagyd a fenébe, majd a saját hibájából tanul.

Azért arra hívd fel a figyelmét, hogy te nem vállalod az apasággal járó feladatokat, ha ez lenne a cél.

2016. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Talán magyarázd el neki, hogy a 72 órás a kisebbik rossz. Mert bizony a terhességtől is szarul lesz, nem is beszélve az abortuszról ugyebár...
2016. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudod, én nagyon megértem a barátnődet. Egyszer vettem be életemben esemény utánit, és hónapokig ittam utána a levét. Azóta inkább kockáztatok, ha "baleset" van (volt már rá példa). Mondjuk a párom tisztában van azzal, hogy a szexből bizony BÁRMIKOR lehet gyerek, bárhogy is védekezünk. 100%-os védekezési mód ugyanis nincs. Ennek tudatában élünk szexuális életet. (Előre tisztáztuk, hogy ha becsúszik, megtartjuk.)
2016. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 A te helyzeted tök érthető, és nyilván nálad működőképes. (Egyébként hasonlóan állunk hozzá mi is párommal.)

A kérdező és párja esetében viszont nekem úgy tűnik, hogy nem csak a srác nem szeretne egy becsúszott babát, hanem maga a csaj sem, csak éppen inkább bízik a szerencsében, minthogy rosszul legyen a gyógyszertől.

Ez viszont már hatalmas felelőtlenség, és ez esetben tényleg a kisebbik rossz lenne, mint a fenti válaszokban. Mert a többi alternatíva a kegyetlenül rossz abortusz, vagy egy (több) életre tönkrement élet a nem akart gyermek miatt.

2016. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
# 14: Három eü-kaparásom volt életemben (technikailag ugyanaz, mint az abortusz). Nem mondom, hogy kellemes, de mégsem több hónapos macera, amivel nem tudok mit kezdeni, aminek teljesen ki vagyok szolgáltatva, minta amikor az esemény utáni borította fel hónapokra az életem. Persze nem állítom, hogy ez a megoldás, de egy nő hadd döntse már el, hogy mit vállal és mit nem.
2016. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!