Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti az erős "megoldom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti az erős "megoldom egyedül" nőket, vagy az elesettebb, segítségre szorulókat keresitek komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A világ nem fekete-fehér. A végletes viselkedés sosem vall egészséges emberre.
2016. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Egészséges, életre való, szerepzavarok nélküli inkább.
2016. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Mindkettő lehet jó,és rossz is.

Az erős megoldom egyedül nőkkel az a baj,hogy tényleg mindent meg akarnak oldani maguknak,és semmit nem engednek hogy segítsek nekik. Ez nem jó.


Az elesettebb nők esetén meg attól függ mennyire,szóval ha csak néha apró dolgokban kell segíteni neki,az teljesen elfogadható. De nem akarom minden percbe fogni a kezét,és magától nem tud elintézni dolgokat, az sem jó.

2016. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őőő... Mondjuk egyiket se? Nem ez alapján keresek nőt. Sokkal többet számít az érzelmi intelligencia.
2016. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

En megoldom egyedul no vagyok. De szexelni az elettarsammal akarok meg a kozos programokat, mint a kartyazas, seta vagy hatmaszirozas pl. :D

Ja, bocs, nem is ferfi vagyok. :D Erdekes a kerdes, tspasztslatom szerint az onallo nokhoz vonzodnak leginkabb, aki nem viszi tulzasba es nem elutasito vagy megalazo viselkedesu.

2016. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatban előnyös, ha mindkét fél felnőtt ember és alapvetően képes önállóan megoldani a legtöbb hétköznapi problémát.


Ez persze nem azt jelenti, hogy probléma lenne, ha néha valaki segítségre szorul. Főleg akkor, ha komolyabb kihívásokkal szembesül. Elvégre egy párkapcsolat arról is szól, hogy támogatjuk és segítjük egymást, ha szükség van rá.


Ha viszont valaki folyamatosan segítségre és támogatásra szorul, az hosszú távon nagyon fárasztó és idegesítő tud lenni.


Én személy szerint mindig az olyan talpraesett, önálló nőket kedveltem, akik partnernek és szövetségesnek tekintettek, nem pedig egy olyan embernek, akit le kell győzniük bármilyen téren is.

2016. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem függ össze, de preferálom azt akinek nagy megoldó készsége van.
2016. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!