Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy aki egy rossz kapcsolatban volt, az szerencsésebbnek vallotta magát, mint téged, aki egyedül van?

Figyelt kérdés
Miért hiszik azt az emberek, hogy ez nekik jobb, vagy jó egyáltalán?

2016. szept. 24. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenek ostobaság. Csak odáig látnak, hogy van valakijük. És ők nem maradnak "vénlányok". Aztán foggal körömmel ragaszkodnak a sz.ar kapcsolatukhoz.
2016. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, egy sz*r kapcsolatot bármikor ki tudnék alakítani magamnak, de annál jobb egyedül:D
2016. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan egyenlöségjelet tesznek a jó és a kényelmes közé, bár nincs mindig így.
2016. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem volt, de én szerencsésebbnek érzem magam, hogy egyedül vagyok, mint az akinek kapcsolata van.
2016. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Első szabály ne mások mondják meg hogy neked mi a jó, vagy mi nem!


Én most 34 vagyok, sokáig voltam szingli,mert nem igazán megy a csajozás, nem a kinézet miatt és nem is a belső miatt, hanem egyszerűen nem vagyok az a nagy dumagép. Aztán jött egy lány 12 éve, összeismerkedtünk, minden jól ment, házasság, gyerek, aztán megváltoztak a dolgok lassan, tönkre ment a kapcsolat. Én már olyan szinten voltam hogy mondom ennél az is jobb lesz ha egyedül leszek. Így kezdeményeztem a válást. Valóban jobb most, legalább megvan az esélyem arra hogy találkozom egy rendes nővel. Ha benne maradtam volna a rossz házasságban akkor esélyem sem lenne rá. Nyilván vannak dolgok amik hiányoznak, egy nő társasága, érintése, közelsége, csókja... maga a szerelem... sorolhatnám. Tudatában voltam hogy valószínűleg sokáig egyedül leszek, mégis így döntöttem. Még mindig nem bántam meg és nem is fogom. Mint írtam így legalább esély van rá hogy jön valaki....

2016. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!