Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hete szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szakítottam a barátommal és nemrég derült ki, hogy terhes vagyok tőle. Szerintetek elmondjam neki, hogy terhes vagyok és megkérdezzem a véleményét, hogy megtartsam-e a gyereket vagy ne?

Figyelt kérdés
Ő 30 éves én meg 28 vagyok. Azért szakítottunk, mert távkapcsolatban éltünk és nagyon keveset tudtunk találkozni.

2016. okt. 7. 09:47
1 2 3 4 5
 11/41 Templeton Peck ***** válasza:
34%

Attól még lehet az apja, ha nem is vagytok együtt. Meg Ugye gyerek tartási...

Én is tudok ilyenről, hogy elváltak aztán az lett belőle, hogy szülők megmaradtak...

2016. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%

"A 3 éves gyerek miért nem az oviban alszik ebéd után? Ma már minden 3 éves óvodaköteles.


A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.

# 9/11 Időpont ma 14:54"


Azèrt vicces, hogy valakik egy teljesen anonim oldalon kèpesek számonkèrni egy vadidegen embert. :"D Én meg teljesen idegenbe sajnálom a környezetedben élőket. Az ilyenek szoktak lenni a rosszindulatú szülők akik mindig csak más szülőket beszèlnek ki, hogy milyen szörnyen nevelik a gyereküket meg stb de ők tökéletesek!

2016. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
37%

Már ne haragudj, de ezt a kérdést miért kell újra és újra kiemelned? Okt.7-én írtad ki először ------> azóta még mindig nem tudod, hogy mit csinálj?

Ha így haladsz, kifutsz az időből, mi meg 2018. decemberében is ugyanezt a vergődést láthatjuk majd a címlapon.


U.i.: ha dugni volt eszed védekezés nélkül, akkor arra is legyen, hogy a felelőtlenséged kövrtkezményeivel szembrnézz!

2016. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Mondd el, de a véleményét ne kérd ki. Döntsd el te mit szeretnél.
2016. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Mond el neki, lehet újra össze jöttök és minden jól alakul :)
2017. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Kedves 16:15-ös!


Itt van újdonság október 7.-óta.


Megtartottam a gyereket, de nem mondtam el neki. És örökbe fogom adni, amikor megszületik.

2017. márc. 29. 15:38
 17/41 kokohoho ***** válasza:
64%
Gratulálok a döntésedhez! Így nem kell lelkiismeret furdalással leélned a hátralévő életed és ha meggondolnád magad,még mindég ott van a lehetőség, hogy a gyermekednek ne csak biológiai anyja legyél. Vedd azt is számításba, hogy ketyeg a biológiai órád és nem biztos, hogy sok esélyed lesz még az (valódi) anyaságra.
2017. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
11%

Remélem, meggondolod magad a gyermek örökbeadásával kapcsolatban. A gyermek a legcsodálatosabb dolog a világon, és gyakorlatilag ez a legfőbb dolog amiért érdemes élni. Ha mondjuk 14 éves lennél akkor legalább azt megérteném, hogy honnan származott eleve ez az örökbeadási gondolatod -- de te már jelentősen benne vagy a korban, 28 évesen bőven ideje már anyának lenned.


Remélem azért a babával eltöltött 9 hónap meggyőz majd arról, hogy te és Ő összetartoztok, test a testedből, szeret téged, ragaszkodik hozzád, szüksége van rád, és neked is Őrá. Ne dobd el magadtól a gyermekedet, soha életedben nem fogod magadnak megbocsátani és soha életedben nem fogod tudni ezt helyrehozni vagy visszacsinálni.

2017. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Én egyedül nem tudom felnevelni, mert nincsen meg az anyagi hátterem hozzá és szülőkre se számíthatok, mert már meghaltak...


Viszont a gyerekemet se akarom megölni, ezért adom majd örökbe.


És júniusban fogok majd szülni.

2017. máj. 8. 11:39
 20/41 kokohoho ***** válasza:
30%

A megnyilvánulásaid és a döntésed alapján, hogy megszülöd a babát, egészséges gondolkodású, értelmes nőnek tűnsz és biztosan alaposan át gondoltad a lehetőségeidet.

Megtudhatnánk-e, hogy az apának miért nem mondtad el?

Úgy gondolod, hogy nem örülne neki, vagy nem érdemli meg, sem Ő, sem a családja?

Biztos vagy abban, hogy nem szeretné magához venni, vagy Ő, vagy a családja, vagy esetleg nem támogatnák a felnevelését?

Nekem is van 2 nagy fiam és ha valamelyiknek gyereke születne, egy hasonló szituációban, én biztosan mindent megtennék azért, hogy az unokám életnek a része maradhassak (és ezt tőlük is elvárnám).

Ha megtudnám, hogy unokám született, akit a tudtom és megkérdezésem nélkül, örökbe adott az édesanyja egy vadidegennek, biztosan nagyon mérges lennék.

Ha csak azért nem akarod az apának elmondani, nehogy zsarolva érezze magát, vagy valamiféle büszkeségből, akkor az első mondatomnak, az "értelmes" részét felülbírálnám.

Az első a baba érdeke!

Annyira mint a vér szerinti családja, soha senki nem fogja és nem is tudja szeretni.

Tudom miről beszélek!

Nevelő apám volt, akitől tisztességesebb, rendesebb embert, nem sokat ismerek, de most, hogy vannak saját gyermekeim, tudom mi a különbség a vér szerinti és a nevelt között.

A vér szerinti szülő, vagy nagyszülő, büszkén fogja abban a gyermekben, a vonásaiban, a jellemében saját magát látni, annak minden jó és rossz tulajdonságával.

Egy nevelő szülő és annak családja, hogyan tudná az esetleges negatívumokat is büszkén, megértően nézni és mindenért könnyedén megbocsájtani.

Gondold át még egyszer, hogy elsősorban a baba, másod sorban te, és csak harmadsorban az apa és annak családja, mit nyerhet és mit veszíthet azzal, ha megtudja.

Javaslom, ha elmondod neki, (nekik) ne azzal kezd, hogy úgy döntöttél örökbe fogod adni, esetleg csak vesd fel, mint lehetséges alternatívát, egy részletekbe menő beszélgetés során, hogy ne érezze magát sarokba szorítva.

Gondolom, hogy ő már tovább lépett, talán már menyasszonya is van, ami bonyolíthatja a helyzetet, de ez azon mit sem változtat, hogy a baba érdeke az első!

2017. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!