Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hete szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szakítottam a barátommal és nemrég derült ki, hogy terhes vagyok tőle. Szerintetek elmondjam neki, hogy terhes vagyok és megkérdezzem a véleményét, hogy megtartsam-e a gyereket vagy ne?

Figyelt kérdés
Ő 30 éves én meg 28 vagyok. Azért szakítottunk, mert távkapcsolatban éltünk és nagyon keveset tudtunk találkozni.

2016. okt. 7. 09:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
85%
Kedves 20-as, a babának, ha a kérdező örökbe adja, nem nevelőszülei lesznek, hanem saját szülei. Én több örökbe fogadott gyereket-fiatalt is ismerek: nem jelent számukra gondot, hogy nem konkrétan azok a személyek a szüleik, akik a fogantatásukban-születésükben jelen voltak. - A vér szerinti kötelék szerintem nem mindenkinek ennyire fontos; pl. az ember a házastársát is mindenkinél jobban szereti (jó esetben :-) pedig vele pláne nem lehet vérrokonságban :-)
2017. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 kokohoho ***** válasza:
0%

Kedves 21-e! Te ismersz olyat, én meg ebben nőttem fel! Miközben benne éltem, én sem éreztem, ahogyan te fogalmaztál "gondnak", de most, hogy van saját családom, igenis, hogy érzem a különbséget! Szerethetjük a kutyánkat, az autónkat, vagy a házastársunkat és még hosszasan lehetne sorolni ki, vagy mi mindent, de a gyermekünk szeretetéhez, semmi nem hasonlítható.

Ha jól számolok, már megvan a baba. Tudom, hogy a kérdező kisebb gondja is nagyobb annál, hogy ide írogasson, de azért ha mégis bekukkantana, örülnék neki, ha megírná, hogy mi lett a történet vége? Bár nem számítok hepiendre, de azért reménykedem benne!

2017. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Igen, már megvan a baba. A szülés az nagyon fájdalmas volt, azt hittem, hogy elájulók...


De utána minden rendben lett, nem volt semmi baj.


A gyereknek már megvannak az új szülei, egyedül nem tudtam volna felnevelni. De megölni se akartam, ezért nem mentem abortuszra.

2017. szept. 5. 09:29
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted és nagyon fogod sajnálni hogy elpasszoltad a gyerekedet.
2017. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

De nekem nincs meg a szükséges anyagi háttér hozzá és a szüleim se tudnának segíteni, mert már meghaltak...


Csak egy testvérem van, de neki van saját családja és nem akartam őket a gyerekkel zaklatni és folyton segítséget kérni tőlük.

2017. szept. 6. 10:55
 26/41 anonim ***** válasza:

Az addig oké, hogy megszülted és örökbe adtad. DE akkor most az apa nem is tudja, hogy van egy gyereke valahol a világban? Megszülted és nem is kérdezted meg az apát, hogy akarja-e a gyerekét?

Örökbe adtad a tudta nélkül?!?!?!!!

2017. szept. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerek apja nem tud róla és nem is fogom elmondani neki.
2017. szept. 19. 09:55
 28/41 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon bátor nő vagy!


20N


Érzelmileg minden rendben veled?

2017. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
60%
Ilyet még nem láttam hogy 11 honapon at ir a kerdezo kommentet èrdekes volt most már levan zárva akkor a szülei jól fogják nevelni valoszinuleg
2017. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
64%

Az örökbefogadás jobb mint az abortusz, sőt..ellenzem. Tetszik nem tetszik? Saját vélemény.


Azt viszont kevésbé tudom dijjazni, hogy az Apával nem közölted, hogy gyereke lesz/van.

Honnan tudod, hogy ő mit szeretett volna? Az is lehet, hogy magához veszi. Igy legalább az egyik vérszerinti szülő mellett nőne fel, nem pedig idegenek között. Tudod egy gyerek nemcsak az anyáé, ugyanúgy az apáé is. Joga lett volna tudni. (Feltéve ha nem egy nagy kamu a kérdés).

2017. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!