Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha úgy érzem, hogy teljesen meghaltam lelkileg?

Figyelt kérdés
Nem merek szeretni, nem merek emberekhez közeledni stb..
2016. okt. 7. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Szüless újra!
2016. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na téged se az eszedért szeretnek :D

remélem bannolják az új accountod.



A kérdéshez még annyit, hogy kapcsolatban nem tudom mennyire tudnék helyt állni, szerintem bőgnék az eleső konfliktuskor.

2016. okt. 7. 10:08
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Átérzem helyzeted, kb ugyanez a bajom nekem is, és nem tudom kezelni.
2016. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Akkor talán gondolkozz el azon, hogy mit jelent, amit írtam!


Építsd fel újra magadat, mert a depressziós emberek társaságát nem igazán szeretik a nem depressziós emberek, maximum a pszichológusok, akik belőletek élnek. Rakd össze magadat, mondjuk keress valami új hobbit. Mikor végre úgy érzed, hogy most már készen állsz másokkal is foglalkozni a túlzott önsajnálat mellett, na akkor akarj párkapcsolatot és nem fog kudarcba fulladni az egész!

2016. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
"Építsd fel újra magadat" ajjajj nagy szavak ezek... Mintha így működne...
2016. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

xDDD

Hömpölyögnek a retardáltak itt..


"szüless újra"


ez egy nagyon építő jellegű komment :D

mélységes intelligenciára vall...

2016. okt. 7. 10:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok depressziós se nem sajnáltatom magam, szóval gratulálok a spekulációdhoz..
2016. okt. 7. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Jaj, félek, jaj, sírok, jaj, nem jó semmi....

Akkor maradj magad, mint az összes kis netes nyomorék!

Vagy, ha változtatni akarsz, takarodj az emberek közé! A kannibalizmus nem örvend sok követővel, így kicsi az esélye, hogy megesznek.

Ha viszont ebben a lócitromban akarsz maradni, akkor ne nyafogj hogy rossz.

Csak te tehetsz önmagadért.

2016. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem az embereket, hogy miért esik jól mindenkinek névtelenül belerúgni valakibe, akinek problémája van!?


Kérdező, próbálj hinni az emberekben, nem mindenki rossz ember és a csalódások nem azt jelentik, hogy minden egyes ember meg fog téged bántani az életben. Az, amit kapunk, legyen jó vagy rossz, okkal történik. Én is túl vagyok három hosszú kapcsolaton, melyek mindegyike óriási csalódással ért véget. Eleinte én is sajnáltam magam, siránkoztam, de rá kellett jönnöm, hogy mi és miért történt úgy, ahogyan.


Ha visszagondolsz a csalódásaidra, és megpróbálsz belőlük tanulni, akkor még a javadra is válhat és a következő kapcsolatodban körültekintőbb, figyelmesebb lehetsz.


Ne add fel, a szívedet sose hagyd kihűlni, mert egyetlen ember sincs a földön, aki miatt az ember a szívét üressé kell, hogy tegye.


35/N

2016. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Én is hasonlóan vagyok, ezért rájöttem, hogy nem szabad minden dolgunkról másoknak beszámolni. Jobb, ha csak egy felületes, általános jó viszonyt tartunk az emberekkel,barátokkal,ismerősökkel. Akihez ezek ellenére is közel tudsz kerülni,az lesz az igazi :)
2016. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!