Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szoknya vagy cicanaci?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szoknya vagy cicanaci?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam és most szeretnék egy nagyot bulizni. Hétvégén lesz egy "sexy saturday" buli, ahova el akarok menni, csak nem tudom eldönteni mit vegyek fel. Titeket kérdezlek, hogy szerintetek melyik a "szexibb": szoknya harisnyával vagy pedig egy szűk bőrhatású nadrág (cicanaci-szerű, de nem olyan vékony és átlátszó)? :)
2016. okt. 7. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy szókapcsolatként van-e extra jelentéstartalma a "sexy saturday" bulinak, és meg fognak kövezni, de általánosságban a cicanaci jobban tetszik.
2016. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pasi, de akiket ismerek, a cicanacira (avagy nadrágra) szavaznak. :D
2016. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
cicaszoknya
2016. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lájkolom mindkettőt úgyhogy mindegy :D
2016. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mackónadrág.
2016. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen buliba, simán mehetsz ruha nélkül is. Úgy is csak útba van a ruha.
2016. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BlackSword ***** válasza:
70%
Egy jó farmernaci, mert be fog fagyni a pici pu...d
2016. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Cicanaci.
2016. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem a szoknya jobban bejön, de az is kérdés, hogy milyen az a szoknya, meg a ruha többi része, meg milyen a buli - de én úgyse leszek ott, így mindegy, milyen ruhát javaslok, ha nem is nekem akarsz tetszeni...
2016. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szoknya combfix bugyi nélkül
2016. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!