Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a pasik, akik szidják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik szidják a nőket, miért akarnak nőkkel összejönni, ha annyira rossz a véleményük a nőkről?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Azért szidják,mert nem velük jönnek össze, amint összejön velük egy nő, nem fogják szidni. Erre most egy elég butácska példa jut eszembe: Pl. az óvodában Balázskának tetszik Ferike autója, el akarja kérni, de Ferike nem adja azért sem, onnantól az már egy sz.r autó lesz, nem is kell Balázskának.
2016. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom először akarnak összejönni, aztán szidják őket.


Egyébként én sem értem az ilyeneket, mi a jó ebben. Engem több nő elutasított már, de eszem ágában sem volt szidni egyiket sem, egyszerűen fölösleges energiapocsékolásnak tartom, hogy ezen bosszankodjak.

2016. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt is akad egy ilyen klikk. A megnyilvánulásuk meg egyenesen taszító. Úgy viselkednek, mint aki úgy rendel ételt egy étteremben, hogy kritizálja a helyet jó hangosan, de elvárja, hogy a szakács ne vizelje le a rendelését, mielőtt kiküldi.
2016. okt. 7. 23:30
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

Azért mert egy párkapcsolat alapból jó dolog lehetne, a nők pedig - mint sok mindent - ezt is elbasszák.


Mondok én is egy példát: megérkezik a humanitárius segély egy kataklizma után és ahelyett hogy a rászorulók megkapnák, a nagy részét ellopják a korrupt hivatalnokok. Érted már? Amikor látod hogy egy nemes célt, egy magasztos eszmét amiben tiszta szívvel hiszel démonok erőszakolják meg édes szüleid sírján, akkor a te agyad is elborul.

2016. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak mert vannak negatív tapasztalatok, nem kellene általánosítani, akinek meg csak negatív tapasztalata van, az nézzen magába. Ez nem a dühöngő, úgyhogy kérlek benneteket, itt ne folytassátok a pocskondiázást.
2016. okt. 7. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Én sokszor magamba néztem,az ismerőseimet is megkérdeztem róla. Azt mondták,hogy fogalmuk sincsen miért van ez,de tényleg semmi nem jött össze soha,hiába próbáltam megtenni érte mindent...

Igazából idáig sem szidtam őket, csak kijelentettem amit tapasztaltam,hogy felszínes p***a az összes,mert sajnos valóban ez a tendencia manapság... szomorú,de ez van.

Azonban mára már beleuntam,úgyis hiába magyarázom a valóságot.

Ezért a legjobb taktika az manapság,hogy rájuk sem nézek,le sem sz*rom őket pontosan ugyanúgy,ahogyan ők teszik ezt velem... és így nem aggódom rajta,hogy jajj ma is mennyi "szép" csajt láttam,meg stb.

Hanem egyszerűen rájuk sem nézek,mintha ugyanolyan "zombik" lennének,mint az összes többi ember.


25/F

2016. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

Egy részük normális nővel akar összejönni, egy részük szexet akar.

Én szidom a nők nagy részét, ahogy a férfiak és emberek nagy részét is. Miért? Mert a többséggel kőkeményen negatív tapasztalatom van. Elismerem, hogy vannak normális emberek és nők, de egyre kevesebben.

Hogy témánál maradjunk: A környezetemben lévő nők 90%-a felszínes vagy érdekember. És egyre több nőtől is hallom, hogy ők is kiábrándulnak a nőkből. Ettől függetlenül az általam ismert normális nőkkel jó kapcsolatot ápolok és akivel összejövök közülük, általában osztják is a témával kapcsolatban a véleményem.


Ha a kérdés a tipikus nőgyűlölőkre vonatkozik, akkor náluk is általában ez az ok. Beszéltem párral, ők akarnak kapcsolatot, csak normális nővel. Aki meg nem, az meg már tényleg megkeseredett és maximum szexet akar vagy azt sem.

2016. okt. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
#3 Egyszer próbáltam ezt megértetni az egyikükkel, de nem nagyon jött össze. Mondtam hogy akkor jöjjön össze inkább egy fiúval. Na de hogy ő a lányokhoz vonzódik. Ezzel már tényleg nem tudtam mit kezdeni. Bár most jobban belegondolva nem tudom felfogni, hogy akkor miért nem járnak prostihoz.
2016. okt. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem nőt akarnak, hanem puncit. Nem ugyanaz!

Egy jó kis hatefuck, alázással, kihasználással. Aztán dobni, és dugni a következőt.

Ha nem vetted volna észre, nem az a bajuk, hogy nem találják a nagy szerelmet, akivel leélik az életük.

Hanem az, hogy az "alfák" egyszerre öt nőt birtokolnak, és végigdugják a várost.

Ők is erre vágynak: egyszer használatos pi.na hegyekben.

Sehol nem állítják, hogy barátnőt szeretnének, akivel minőségi időt akar tölteni. Ezt általában inkább úgy képzelik, hogy felesleges pénzkidobás.

2016. okt. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Beszélgettem elég sok ilyen pasival. Nagyon szeretnének barátnőt. Viszont, halvány fogalmuk sincs, milyen egy nő. Mit akar, mit szeretne egy kapcsolatban a nő. Némelyik, úgy közelít a nőkhöz, mint egy piaci áruhoz. Még nem értik a nőket, hogy mit szeretnének egy kapcsolattól, addig, még ha első ránézésre be is jönne a nőnek, fél óra alatt teljesen elriasztják őket.
2016. okt. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!