Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet valahogy érni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valahogy érni hogy ne legyek többé szerelmes?

Figyelt kérdés
21 vagyok,"csak"négyszer voltam szerelmes,eközött volt aki ki akart csak használni,volt aki végül mással jött össze,volt akinek egyszerűen csak nem kellettem,de az a lényeg hogy mindig rosszul jártam és többé nem akarok szerelmes lenni.

2016. szept. 16. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj senkivel. :)
2016. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is ismerkedem,de néha 1-1 embert akarotomon kivül is megismerek,mert ha valaki elkezd velem beszélgetni nem akarok bunkó lenni és azt mondani ok nélkül hogy hagyjon békén...
2016. szept. 16. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne akard ezt elérni, ne add fel. Egyszer szerencséd lesz, és akkor boldog lehetsz, hidd el szép dolog a szerelem.
2016. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem akarok szerelemes lenni. Mert akik eddig voltak nekem, csak szarban hagytak. Ma már a legtöbb nő csak a jóban áll ki a párkapcsolata mellett, ha rossz dolgok történnek, mennek tovább egy másik faszhoz.
2016. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak, ha úgy érzed nem állsz készen, de a szerelemről ne mondj le. Tudod, szerelem nélkül lehet élni, de nem érdemes. :)
2016. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sok klise ugy birom az ilyen hozzaszolasokat
2016. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!