Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy nő kapós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy nő kapós?

Figyelt kérdés
Milyen külső, belső, kisugárzásbeli tulajdonságai vannak egy olyan nőnek, akire ragadnak a férfiak, akit mindig keresnek, odamennek hozzá, ráírnak stb.?
2016. okt. 10. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves, okos, dögös. Bár az okos van hogy inkább hátrány.
2016. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Leginkább: vékony, lapos hasú, feszes mellű (kicsiből is a már látványos fajta, de inkább közepes), kerek fenekű, hosszú fényes, egészséges hajú, tökéletes bőrű, szép arcú, csinosan öltözködő. Belsőre meg kb. mindegy. Most hogy kit akarnak egy éjszakára, kit komoly kapcsolatra, ebben a kérdésben lényegtelen, mert csak az a lényeg, hogy kire tapadnak.

Én lány szempontból látom a dolgokat... lehet, hogy egyéjszakásra, de mindig a fent leírt fajta ismerőseimre tapadtak a férfiak, pedig egy részük kifejezetten flegma, bunkó, hisztis, erőszakos, buta volt... de már első ránézésre is. De hát ismerkedésnél a többség ezt le se tojja, mert inkább lényeg az, hogy ne legyen rajta egy deka plusz sem, hosszú legyen a haja, ne legyen pattanása, narancsbőre... aztán csodálkoznak, ha a csaj bazi bunkón elhajtja vagy hogy amikor már kapcsolatban vannak, hogy "jé, pénzéhes, jé, nem tud főzni, jé, hisztizik".

2016. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kisugárzás önmagában egy tulajdonság, és az vagy van, vagy nincs. Sok esetben már önmagában ennyi is elég.

A külső is elég relatív, ismerek olyan vékony szőke lányt, akit a többség észre se vesz, és ismerek olyan dundi csajt is, aki le se tudja vakarni a pasikat.


A belső meg elsőre ritkán szembeötlő, bár azért az sem elhanyagolható. Ha valaki vidám, közvetlen, jó humorú, akkor több ismerőse is felfigyel rá, hogy nem lenne rossz, ha lenne valami...


De ez olyan, amit minél görcsösebben akar valaki, annál kevésbé fog neki sikerülni. Erre születni kell.

2016. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván az lesz kapós,aki feltűnő. De ez fordítva is így van...


Bár ismertem egy hölgyet,aki eléggé hétköznapi kinézetű is,tehát ugyanúgy néz ki mint a nők 80%-a,tipikus egyszerű farmer,tornacipő,meg valami egyszerű felső volt rajta legtöbbször.

És az elején mikor még nem ismertem,és először találkoztunk,azt mondtam: úristen,ez ismét egy ilyen tipikus p**a kategória,aki butuska nagyon.


Aztán megismertem,és valóban van egy kicsit naiv oldala is,amiben hülyéskedik,de ha kellett váltott és nagyon komoly témákról is beszéltem vele. És tudta miről van szó,megértette a másik álláspontját is.


Emellett nagyon nyitott mindenkivel, és tudja tartani a távolságot ha kell.Szóval jó emberismerő is,könnyen kijön bárkivel ha akarja.


Ja és rövid haja van,tetoválásai is vannak,és eléggé fiús néha a viselkedése is.

De tudja kezelni a férfiak közeledését,a kedvességet,és egy tündéri csaj egyébként.

Szóval egyáltalán nem az a tökéletesen kinéző szépség,hanem egyszerűen a természete miatt kelendő.

Mondta is,hogy kb. naponta 2-3 férfi leszólítja az utcán,vagy bárhol ha közlekedik, de nem érdekli igazából,jól elvan vele.

2016. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lutaker ***** válasza:
Fotomodell,manokenalakuak oriasi elonyben vannak a testesebb lanyokkal szemben.
2016. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!