Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég lett vége egy 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lett vége egy 1 éves párkapcsolatomnak, én szakítottam, nem működött már. Most hogy legyen tovább?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa lesz továbblépni. Mit csináljak hogy kiegyensúlyozott maradjak? Köszönöm előre is. 16 éves lány.
2009. febr. 23. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mért hogy érted?

Hát sztem élj ugy ahogy az előtt éltél, bulizz, pasizz, találj egy szerelmet, hóditsd meg.....

Nem tudom hogy ilyen válaszra e vágysz....

2009. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.(16 éves fiú)meg szeretnélek ismerni ha gondolod....e-mail címem:anyad092@citromail.hu
2009. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!